Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Як провести геологію ділянки в Києві та області

Як провести геологію ділянки в Києві та області
Як провести геологію ділянки в Києві та області
Супер-менеджер
грудня 17.2021
0 Коментар
 

Значимість інженерно-геологічних вишукувань

Проведення цілого комплексу інженерних вишукувань, серед яких найбільш значущою і відповідальною вважається геологія для будівництва, передує розробці проектної документації. Професійно і своєчасно виконана геологія ділянки гарантує відсутність таких ускладнень, як:

  • затоплення будмайданчика;
  • перевищує норми деформування ґрунтових шарів в підставі будови;
  • аварії, спровоковані небезпечними процесами, що відбуваються в земній корі.

Геологічні вишукування для будівництва дозволяють уникнути непередбачених ситуацій і оцінити відповідність рельєфних особливостей ділянки конструкції майбутньої будови. Зібрані дані полегшують вибір оптимальної схеми розміщення будівлі, мінімізують помилковість розрахунків несучих здібностей і конфігурації фундаменту.

Послідовність проведення геології

Последовательность проведения геологии

Геологія земельної ділянки передбачає поетапне виконання.

I. Починаються пошуки з візуального огляду, який дозволяє геологам: побачити зовнішні особливості і структуру наділу, отримати загальну картину умов для майбутніх робіт і підготуватися до геологорозвідки з бурінням свердловин. На базі наявної архівної документації вишукувальних робіт формують програму деталізованої геології ділянки.

II. Натурний етап передбачає збір основних відомостей про будову ґрунтових шарів ділянки на глибину планованого будівництвом втручання. На даному етапі дослідження грунту для отримання інформації використовується метод буріння з вилученням зразків з усіх горизонтів гірських порід, зустрінутих в свердловині. При виявленні шурфами грунтових вод - вимірюють глибину їх залягання і відбирають проби для хімічного аналізу.

Кількість свердловин достатню для якісної геології ділянки, залежить від рельєфної складності ділянки, параметрів і рівня відповідальності майбутньої будови. Наприклад, для окремих складських та інших нежитлових будівель в умовах простого рельєфу можна обійтися бурінням однієї інженерно-геологічної свердловини, тоді як зведення одноповерхового житлового будинку в умовах нерівномірного геології може зажадати буріння в трьох і більше точках.

III. Лабораторно-камеральний етап завершує геологію ділянки. Зразки підземних вод і грунтів на аналіз в лабораторію, де в ході випробувань встановлюють їх якісні параметри. Отримані значення, що характеризують геологію ділянки, вносяться до звіту і служать основою для технічних рішень, прийнятих проектувальниками.

Щоб замовити інженерно-геологічні вишукування для будівництва досить зайти на сайт або зателефонувати в компанію «Акваторія». Дипломовані фахівці компанії швидко і якісно виконують геологію в Києві і області.

 Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас: :

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.