Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Септик для дачі

Септик для дачі
Септик для дачі
контент-менеджер
травня 19.2019
0 Коментар
Категорія:
Канализация

Мрія про користування пральною машинкою, душовою кабіною, посудомийної машиною присутня ще у багатьох жителів заміських будинків через неможливість усунення стоків. Але сьогодні можливо все, так як з цим відмінно впорається автономна каналізація приватного будинку, точніше її облаштування фахівцями компанії "Акваторія". Установка септика дозволить назавжди забути про проблеми і подарує насолоду від комфортних умов проживання за межами гамірного мегаполісу. У нашій компанії замовникам надаються вигідні пропозиції з придбання септиків з установкою під ключ і наданням гарантії на послуги. Ми пропонуємо величезний перелік послуг, включаючи:

 • безкоштовні консультації;
 • широкий асортимент септиків для різних об'єктів;
 • привабливі ціни на септики, матеріали, додаткові елементи і послуги монтажу.

До кожного замовлення в компанії "Акваторія" здійснюється індивідуальний комплексний підхід, обов'язково враховуються побажання клієнтів і підбір моделей проводиться з урахуванням бюджету. Тому при зверненні до нас за будівництвом каналізації в приватному будинку, ціна в Києві приємно порадує кожного замовника. Надалі у вас не виникне питання про те, як позбутися від стічних вод в заміському будинку або на дачній ділянці. Наявність септика на території присадибної ділянки не зіпсує його зовнішній вигляд, так як він облаштовується під землею. До недоліку відноситься кришка, яку легко замаскувати вазонами і іншими декоративними садовими елементами.

Каналізація в приватному будинку з бетонних кілець - де замовити?

У нашій компанії є в наявності септики для заміських будинків, дачних ділянок, які мають високу якість і прийнятною вартістю. Ми запропонуємо вам моделі, що ідеально підходять під вимоги і інтенсивність експлуатації. Фахівці проконсультують з усіх особливостей продукції, що дозволить прийняти правильне рішення. Ми не тільки доставимо системи на ділянку, але проведемо монтаж за максимально короткий час незалежно від складності конструкції.

Оперативний монтаж: каналізація всередині приватного будинку і на ділянці

Септик для дачи

Установка септиків в будинку або на ділянці проводиться в кілька основних етапів з дотриманням всіх будівельних норм, вимог і під строгим контролем.

 • Риття котловану, траншей. У роботі застосовується спеціальна техніка, що дозволяє виконати монтажні роботи будь-якої складності за 1-3 дні.
 • Установка підстави з бетону, піщаних подушок під труби і резервуар.
 • Опускання, закріплення в котловані туалету.
 • Підведення труб.
 • Перевірка системи каналізації на працездатність.
 • Виконання зворотної засипки.

Після виконання всіх процедур клієнти отримують готову до експлуатації установку каналізаційної системи.

Відповіді на питання замовників

 • Час роботи компанії - ми працюємо без вихідних, святкових днів, що дозволяє зв'язатися з нами в будь-який час.
 • Виїзди на заміри - приїзд майстрів на ділянку здійснюється за домовленістю в будь-який для клієнтів-який зручний час.
 • Вартість монтажу каналізації - ціна на септик залежить від моделі, складності виконання робіт. Остаточна вартість формується після проведених співробітниками компанії розрахунків, а по завершенню робіт не змінюється.
 • Ціна на пластиковий септик з урахуванням монтажу і високого рівня ґрунтових вод - звертаючись в нашу організацію, клієнти отримують готові рішення, які не залежать від рівня грунтових вод і будь-яких несприятливих факторів, за розумною вартістю з урахуванням монтажу. Також вартість септика залежить від підстави конструкції і безпосередньо обраної моделі замовником.

При оформленні договору клієнти отримують сантехнічне обладнання високої якості з проведенням монтажу та надання гарантії за привабливими цінами. Завдяки співпраці з виробниками напряму, ми пропонуємо септики для дому за невисокою вартістю.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.