Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Монтаж свердловинних насосів

Дізнайтесь за 30 хвилин вартість необхідної послуги:

Дізнатись вартість
Репутація

Репутація Успішно виконуємо весь спектр інженерно-геологічних послуг з 2007 року, щороку понад 500 завдань з усіх послуг. Гарантія на послуги від 12 до 96 місяців.

Надійність

Надійність Ми завжди підбираємо оптимальне для замовника рішення, ніколи штучно не здешевлюємо вартість наших послуг та матеріалів на шкоду якості та довговічності

Чесність

Чесність Ми дотримуємося принципів чесного ведення бізнесу та проявляємо поваги до кожної людини. Нам довіряють тисячі замовників та партнерів.

Професіоналізм

Професіоналізм Професіоналами не народжуються – вони зростають. Ми виконуємо навіть дуже складні проекти і кожен об'єкт обов'язково реалізовуємо до логічного завершення.

Монтаж свердловинних насосів
Монтаж свердловинних насосів

Монтаж свердловинних насосів

Найбільш важливим етапом облаштування водопостачання є встановлення водяного насоса у свердловину. Правильний вибір моделі та дотримання технології встановлення впливає на функціональність та справність роботи агрегату. Тому так важливо довірити цей процес фахівцям. З нашою командою встановлення насоса у приватному будинку пройде швидко та відповідно до технології.

Як правильно вибрати насос ?

Як обладнання для облаштування водопостачання побутового призначення можуть використовуватись насоси двох типів:

 1. Занурювальні.
 2. Поверхневі.

Встановлення водяного насоса у свердловини глибиною до 8 метрів потребує застосування поверхневих насосів. У випадку, коли вода забирається з глибини, найкраще використовувати занурювальний різновид обладнання. Під час монтажних робіт у свердловині такі агрегати повністю опускаються у воду.

Встановлення занурювального насоса в свердловину характеризується безліччю переваг, зокрема:

 • Водозбір може відбуватися на великій глибині;
 • Простота встановлення та надійність конструкції;
 • Низький рівень шуму під час експлуатації;
 • Довговічність роботи устаткування.

Монтаж насоса в свердловину вимагає, щоб враховувалися такі характеристики пристрою:

 1. Діаметр насоса повинен бути меншим, ніж діаметр свердловини на кілька сантиметрів (2-3см).
 2. Рівень потужності обладнання, що визначається:
 • Глибиною криниці для свердловини;
 • Дебітом свердловини;
 • Динамічним рівнем води;
 • Відстанню між криницею та будинком;
 • Висотою у самому верху водозабору, а також тиском, який слід визначити у верхній точці водозабору, який необхідний для отримання води.

Розрізняють такі види обладнання:

 1. Комплектація Економ/Стандарт:
 • Водолій з кабелем (Україна);
 • Needle без кабелю (Англія);
 • Pedrollo без кабелю (Італія).
 1. Комплектація Преміум :
 • Grundfos – Грюндфос без кабелю (Німеччина).

Також наша компанія виробляє монтаж насосів у свердловину для використання у сільському господарстві, на виробництвах, для багатоповерхових будинків та великих домоволодінь, територія поливу яких більше одного гектара. У таких випадках ми пропонуємо встановити промисловий насос Pedrollo (Італія).

Якщо настановні роботи будуть здійснені неправильно або будуть використовуватися неякісні матеріали, то можу виникнути такі поломки та проблеми:

 • Обрив насосу;
 • Зупинення роботи через поломки;
 • Заклинювання при демонтажі обладнання.

Якщо обладнання застрягло, його подальша експлуатація стане неможливою, і всі роботи з буріння та обв'язування свердловини доведеться починати спочатку.

Тут деякі наші роботи Наше портфоліо
Проектування свердловини - с. Новосілки
с. Новосілки
Проектування свердловини
3500 л/г
40 днів
2019 рік
125 м
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - м.Боярка
м.Боярка
Буріння та облаштування свердловини
2500 л/г
42 м
Полтавський (N)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Чабани
смт.Чабани
Буріння та облаштування свердловини
3000 л/г
115 м
Бучацький (Pg)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Козин
смт.Козин
Буріння та облаштування свердловини
1000 л/г
60 м
Сеноманська (Kcm)
Детальніше
Прорахунок проекту чи кошторису за 30 хвилин!

Опишіть завдання чи надайте технічне завдання нам, і ми зможемо вам надати розрахунок із вартістю, обсягами та термінами виконання робіт

Консультація фахівця
Онлайн калькулятор
Етапи робіт із встановлення насоса в свердловину
Етапи робіт із встановлення насоса в свердловину

Етапи робіт із встановлення насоса в свердловину

Перед монтажем насоса йде повне поетапне складання та очищення свердловини від різних забруднень (пісок, бруд або земля). Для цього необхідно проводити її прокачування.

Встановлення глибинного насоса в свердловину має здійснюватися відповідно до вимог, норм та стандартів будівельних робіт. Це впливає на справність обладнання, а також відсутність поломок та необхідності проводити ремонтні роботи та виправляти поломки.

Для спуску обладнання необхідний спеціальний пристрій - експлуатаційна пластикова труба. З її допомогою підніматиметься вода, страхувальний трос та електричний кабель двигуна. Після занурення насоса необхідно провести установку пускозахисного обладнання та провести його налаштування.

Головна вимога при встановленні занурювального насоса в свердловину – це можливість його демонтажу для заміни або за необхідності проведення ремонту свердловини. Проведення робіт фахівцями компанії Акваторія гарантує дотримання всіх технологій процесу, що унеможливить заклинювання насоса у разі його демонтажу.

Ціна на монтаж свердловинних насосів

Матеріальне питання турбує багатьох клієнтів, яким слід здійснити встановлення насоса в свердловину. Ціна залежить від типу обладнання та характеристик об'єкта, на якому він встановлюється. Для розрахунку вартості слід звернутися до фахівців, які після ознайомлення з деталями Вашого запиту зможуть визначити, скільки коштуватиме монтаж насоса у свердловинуЦіна робіт у компанії Акваторія буде оптимальною у відповідності до якості виконаних робіт.

Зазвичай, під ціною монтажу насоса мають на увазі вартість повного комплексу послуг – облаштування свердловини кесоном або адаптером плюс установка насоса свердловин. Тому вартість залежить від обраного способу обв'язування водозабору.

Слід зазначити, що вартість установки насоса залежить від багатьох факторів, таких як різновид обладнання, спосіб встановлення та особливості простору для проведення монтажних робіт.

Також важливо враховувати вартість обладнання, яке залежить від виробника та технічних характеристик пристрою. Компанія Акваторія має великий досвід встановлення побутових насосів для дому, дачі або іншого об'єкта. Ми пропонуємо різні види обладнання, ціна яких залежить від торгової марки виробника та комплектації.

Є й інші фактори, що впливають на ціну монтажу насоса свердловин: віддаленість від будинку, її глибина і загальний обсяг робіт, що проводяться. Тому всі розрахунки вартості проводяться з урахуванням перерахованих вище параметрів індивідуально з кожним замовником.

Демонтаж(глубинного насосу)
 • Погодження дати та числа
 • Виїзд бригади
 • Діагностика обладнання
 • Демонтаж насосу
 • Доставка насосу в сервисний центр (по бажанню)
від 3 500 грн *
Замовити
Монтаж(глубинного насосу)
 • Погодження дати та часу
 • Виїзд бригади
 • Доставка насосу від постачальника
 • Монтаж термомуфти ( за необходністю )
 • Монтаж насосу
 • Пуско-налагоджувані работи
від 3 000 грн *
Замовити
Демонтаж/монтаж(глубинного насосу)
 • Погодження дати та часу
 • Виїзд бригади
 • Доставка насосу (від постачальника)
 • Демонтаж насосу
 • Монтаж термомуфти (за необхідністю)
 • Монтаж насосу
 • Пуско-налагоджувальні работи
від 5 500 грн *
Замовити
*Вартість послуг може змінитися від гідрогеологічних, технічних умов, відстані об'єкта, валютних коливаннях, податкових операцій, оплати праці.
Звамовити
Монтаж свердловинних насосів Як проходить работа?
 • Консультація по Вашому запитанню

  Консультація по
  Вашому запитанню

 • Підготовка попередньої комерційної пропозиції

  Підготовка попередньої
  комерційної пропозиції

 • Виїзд фахівця на об'єкт

  Виїзд фахівця
  на об'єкт

 • Підготовка кінцевої комерційної пропозиції

  Підготовка кінцевої
  комерційної пропозиції

 • Выполнение работ на объекте

  Выполнение работ
  на объекте

 • Выдача документов заказчику после завершения

  Выдача документов заказчику
  после завершения

що говорять про нас клієнти Наші відгуки
Назад
Юлия Ломенко Care - Наші відгуки
Sasha Syhinin - Наші відгуки
Надежда Полякова - Наші відгуки
Inessa Yurchenko - Наші відгуки
Вика Гусейн - Наші відгуки
Svetlana Mushenko - Наші відгуки
Оксана Дейкун - Наші відгуки
Вперед
Не первый раз обращаемся в данную компанию, делали скважину нашим родителям на даче , нам геологию на участке, купили для дома, будем еще обращаться и по другим работам , оптимальные цены, адекватные специалисты. Рекомендуем.
Юлия Ломенко Care
Пробурили быстро, очень доволен, попалась толковая бригада, изначально договаривался на 40м но на 31 метре пошли плохие грунты и ребята дальше бурить не стали за что им спасибо, а хотя могли добурить до 40ка и снять больше денег. В общем советую
Sasha Syhinin
Сделали 10 метровые скважины, детальную геологию. Я как инженер отчетом довольна. Ценой тоже. Качеством тоже. Рекомендую. Спасибо будем если что дальше обращаться за поливом и водой.
Надежда Полякова
Очень довольны сотрудничеством с этой фирмой.Все-от директора до рабочего мастера своего дела,вежливые, доброжелательные,сроки соблюдаются, документы в порядке.Дай Бог здоровья тому,кто собрал такую команду и так отлично всё организовал 
Inessa Yurchenko
Ремонтировали скважину в воскресенье , что-то перестала поступать вода , Изначально перезвонила нескольким фирмам , лишь сотрудники Акватории приехали и все устранили за несколько часов, даже помогли отрегулировать насосную станцию.
Вика Гусейн
Огромное спасибо мастерам по бурению Славе и Вадиму! Огромное спасибо мастерам по подключению Андрею и Сереже!!!! Вы просто супер!!! 94 метра! Вы это сделали!!! Воду еще пока сливаем но надеемся все будет супер!!! Рекомендую! 
Svetlana Mushenko
В компании заказывала чистку скважины. Услуга оказалась не дорогой , и полезной .. Мастера Роман и Александр приехали вовремя и за 4 часа очистили скважину. Ребята качественно и аккуратно выполнили свою работу. Спасибо! 
Оксана Дейкун
необхідно замовити послугу? Заповніть форму і ми
направимо Вам розрахунок
протягом години

Або Подзвоніть нам +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10

Де ми працюємо