Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Розробка паспортів на свердловини

Дізнайтесь за 30 хвилин вартість необхідної послуги:

Дізнатись вартість
Репутація

Репутація Успішно виконуємо весь спектр інженерно-геологічних послуг з 2007 року, щороку понад 500 завдань з усіх послуг. Гарантія на послуги від 12 до 96 місяців.

Надійність

Надійність Ми завжди підбираємо оптимальне для замовника рішення, ніколи штучно не здешевлюємо вартість наших послуг та матеріалів на шкоду якості та довговічності

Чесність

Чесність Ми дотримуємося принципів чесного ведення бізнесу та проявляємо поваги до кожної людини. Нам довіряють тисячі замовників та партнерів.

Професіоналізм

Професіоналізм Професіоналами не народжуються – вони зростають. Ми виконуємо навіть дуже складні проекти і кожен об'єкт обов'язково реалізовуємо до логічного завершення.

Розробка паспортів на свердловини
Розробка паспортів на свердловини

Розробка паспортів на свердловини

Паспорт на свердловину – документ, що відбиває її характеристики та особливості. За законодавством, при облаштуванні водозабору з артезіанського шару потрібний паспорт на водяну свердловину. При бурінні на невелику глибину документ не є обов'язковим, але також буде корисним у разі технічних неполадок.

Артезіанська вода вважається цінним ресурсом країни, тому її використання має бути легальним та узаконеним. У паспорті на водозабірну свердловину зазначається кадастровий номер останньої, який вноситься до державного водного кадастру. Тобто свердловина ставиться на облік як об'єкт природокористування.

Справа не лише у легальності, а й у практичності. У тих паспорті на свердловину перераховуються технічні характеристики та параметри, необхідні для розрахунку, підбору та монтажу обладнання, а також його ремонту.

Компанія «Акваторія» оформить паспорт на артезіанську свердловину, нову або вже використовується для офіційного дозволу на водокористування. Також документ повідомить вкрай важливу конструктивну інформацію для таких потенційних ситуацій:

 • Профілактичні заходи;
 • Ремонт;
 • Підбір та встановлення обладнання через час після буріння.
Тут деякі наші роботи Наше портфоліо
Проектування свердловини - с. Новосілки
с. Новосілки
Проектування свердловини
3500 л/г
40 днів
2019 рік
125 м
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - м.Боярка
м.Боярка
Буріння та облаштування свердловини
2500 л/г
42 м
Полтавський (N)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Чабани
смт.Чабани
Буріння та облаштування свердловини
3000 л/г
115 м
Бучацький (Pg)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Козин
смт.Козин
Буріння та облаштування свердловини
1000 л/г
60 м
Сеноманська (Kcm)
Детальніше
Прорахунок проекту чи кошторису за 30 хвилин!

Опишіть завдання чи надайте технічне завдання нам, і ми зможемо вам надати розрахунок із вартістю, обсягами та термінами виконання робіт

Консультація фахівця
Онлайн калькулятор
Паспорт свердловини на воду: навіщо його оформляти?
Паспорт свердловини на воду: навіщо його оформляти?

Паспорт свердловини на воду: навіщо його оформляти?

Документ видає організація, що проводила буріння після завершення бурових робіт. Навіть якщо вона на 100% надійна і замовник робіт планує продовжувати співпрацю з нею (довірити обслуговування та ремонт), провести паспортизацію все-таки потрібно. Життя сповнене несподіванок. Наприклад, організація може припинити існування або замовник вирішить змінити обслуговувальну компанію. Паспорт свердловини власникам ділянки варто завжди мати під рукою.

«Акваторія» оформляє стандартний документ після завершення буріння. До нього обов'язково ми додаємо такі папери:

 • Акт про приймання виконаних робіт;
 • Акт про передачу замовнику.

Технічний паспорт на свердловину, вірніше, його оформлення вже входить у названу нами ціну бурових робіт. Зустріли у якогось підрядника набагато нижчу вартість? Поцікавтеся, чи видається у результаті документ. Якщо ні, навряд чи варто довіряти йому роботи: така економія може спричинити суттєві витрати та проблеми у майбутньому.

Які дані містить паспорт свердловини?

Багато підрядників стверджують, що паспорт артезіанської свердловини складається у довільній формі на фірмовому бланку. Щодо бланку сперечатися не будемо, але форму документа затверджено на законодавчому рівні. А саме, спільним наказом Мінекології та Мінрегіонбуду від 06.04.2016 р. №145/84. 

Форма, подана в документі, повинна дотримуватись усіма фізичними та юридичними особами, які володіють або користуються земельними ділянками із введеною в експлуатацію артезіанською свердловиною. При оформленні документації ми користуємося саме цією формою.

Паспорт на свердловину в Україні містить таку інформацію:

 1. Номер документа.
 2. Викопіювання з оглядової картки.
 3. Дані про свердловину (кадастровий номер, місцезнаходження, точні географічні координати, ПІБ та місце проживання власника, призначення, організація-проектувальник та підрядник, глибина, спосіб буріння, діаметр, тип фільтра, дані про цементацію та герметизацію русла).
 4. Дані про геологічному розрізі та конструкції.
 5. Результати спостережень (рівень води статичний і динамічний, зниження рівня, дебіт, показники ерліфта та насоса).
 6. Дані про санітарно-хімічні, радіологічні та епідеміологічні показники води.
 7. Експлуатаційні показники свердловини та водопідйомного обладнання (тип насоса/двигуна, діаметр гирла, манометр тощо, підписи виконавців).
 8. Місце для внесення відомостей про ремонтні роботи.

Водозабірна свердловина – складна споруда. Якщо не отримати своєчасно документ на неї, при необхідності ремонту можуть знадобитися додаткові дослідження, які виллються в чималу суму.

Компанія «Акваторія» має достатню компетенцію, що дозволяє виконати документальний супровід робіт та видати технічний паспорт на водозабірну свердловину. Наші фахівці професійно підготують документацію для легалізації об'єкта та отримання дозволу на водокористування. За потреби надаємо докладну консультацію. Ми оформляємо документи як для нових об'єктів, так і для введених в експлуатацію, якщо раніше документація не розроблялась або була втрачена.

Своєчасне оформлення документів позбавить багатьох проблем у майбутньому. Ми подбаємо про те, щоб технічний паспорт на артезіанську свердловину був у порядку!

Розробка паспортів на свердловини Як проходить работа?
 • Консультація по Вашому запитанню

  Консультація по
  Вашому запитанню

 • Підготовка попередньої комерційної пропозиції

  Підготовка попередньої
  комерційної пропозиції

 • Виїзд фахівця на об'єкт

  Виїзд фахівця
  на об'єкт

 • Підготовка кінцевої комерційної пропозиції

  Підготовка кінцевої
  комерційної пропозиції

 • Выполнение работ на объекте

  Выполнение работ
  на объекте

 • Выдача документов заказчику после завершения

  Выдача документов заказчику
  после завершения

Вартість наших послуг
Послуги Терміни Вартість
Разробка проекту артезіанської свердловини до 30 днів від 40 000 грн
Разробка проекту тампонажу артезіанської свердловини до 30 днів від 36 000 грн
Разробка проекту ЗСО до 30 днів від 36 000 грн
Разробка паспорту на свердловину до 10 днів від    4000 грн
Отримання спецводокористування до 90 днів від 30 000 грн
що говорять про нас клієнти Наші відгуки
Назад
Юлия Ломенко Care - Наші відгуки
Sasha Syhinin - Наші відгуки
Надежда Полякова - Наші відгуки
Inessa Yurchenko - Наші відгуки
Вика Гусейн - Наші відгуки
Svetlana Mushenko - Наші відгуки
Оксана Дейкун - Наші відгуки
Вперед
Не первый раз обращаемся в данную компанию, делали скважину нашим родителям на даче , нам геологию на участке, купили для дома, будем еще обращаться и по другим работам , оптимальные цены, адекватные специалисты. Рекомендуем.
Юлия Ломенко Care
Пробурили быстро, очень доволен, попалась толковая бригада, изначально договаривался на 40м но на 31 метре пошли плохие грунты и ребята дальше бурить не стали за что им спасибо, а хотя могли добурить до 40ка и снять больше денег. В общем советую
Sasha Syhinin
Сделали 10 метровые скважины, детальную геологию. Я как инженер отчетом довольна. Ценой тоже. Качеством тоже. Рекомендую. Спасибо будем если что дальше обращаться за поливом и водой.
Надежда Полякова
Очень довольны сотрудничеством с этой фирмой.Все-от директора до рабочего мастера своего дела,вежливые, доброжелательные,сроки соблюдаются, документы в порядке.Дай Бог здоровья тому,кто собрал такую команду и так отлично всё организовал 
Inessa Yurchenko
Ремонтировали скважину в воскресенье , что-то перестала поступать вода , Изначально перезвонила нескольким фирмам , лишь сотрудники Акватории приехали и все устранили за несколько часов, даже помогли отрегулировать насосную станцию.
Вика Гусейн
Огромное спасибо мастерам по бурению Славе и Вадиму! Огромное спасибо мастерам по подключению Андрею и Сереже!!!! Вы просто супер!!! 94 метра! Вы это сделали!!! Воду еще пока сливаем но надеемся все будет супер!!! Рекомендую! 
Svetlana Mushenko
В компании заказывала чистку скважины. Услуга оказалась не дорогой , и полезной .. Мастера Роман и Александр приехали вовремя и за 4 часа очистили скважину. Ребята качественно и аккуратно выполнили свою работу. Спасибо! 
Оксана Дейкун
необхідно замовити послугу? Заповніть форму і ми
направимо Вам розрахунок
протягом години

Або Подзвоніть нам +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10

Де ми працюємо