Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Шнекове буріння

Шнекове буріння
Шнекове буріння
контент-менеджер
липня 17.2021
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

Найбільш затребуваним, високотехнологічним методом в облаштуванні неглибоких свердловин питної води або паль в м'яких, пухких породах вважається шнекове буріння. Його застосовують в основному для гравійно-піщаних і піщаних грунтів з установкою, що має бурову головку і шнеки, що відводять грунти. Хтось вирішить, що неглибоку свердловину можна влаштувати ручним земляним буром. Але швидка, надійна і довговічна свердловина зводиться малогабаритними буровими установками з приводом. За допомогою цього обладнання виконується буріння з переміщенням зруйнованої породи на поверхню, що актуально при проходці пливунів. Застосування бура з обертанням зводить до мінімальних ризиках обвалення стінок при отриманні отвору. Такі послуги надають інженери нашої інженерно-геологічної компанія «Акваторія», що має всі сертифікати і допуски для надання послуг. У нас є власний автопарк та сучасне обладнання, що дозволяє виконати якісні роботи за короткий час.

Застосування технології - шнекове буріння свердловин

Найчастіше використання шнекового горизонтально-направленого буріння в Києві і області застосовують інженери при проведенні таких робіт, як:

 • Інженерно-гідрогеологічні дослідження
 • Картування
 • Пристрій водозабірних індивідуальних свердловин
 • Будівництво пальового фундаменту
 • Установка залізобетонних опор і огорож
 • Безтраншейні комунікації і прокладка
 • Будівництво приямків і неглибокого колодязя
 • Свердління вибухових свердловин для сейсморозвідувальних заходів
 • Розвідка корисних копалин та інші.

Виконувати шнекове буріння свердловин повинні кваліфіковані співробітники, незважаючи на простоту всіх процедур. Адже важливо розуміти, який спосіб буріння підходить до певної ситуації. Шнекове буріння може проводитися одним з трьох методів: вертикальний, спрямований або горизонтальний. Ціна за метр може варіюватися з урахуванням обраного способу буріння. Якщо відсутній досвід, спеціальні знання, то, наприклад, горизонтально спрямоване шнекове буріння провести неможливо. Застосовувати шнекове буріння можливо в умовах щільної міської забудови і в польових умовах під відкритим небом. І в залежності від складності розташування території, на якій будуть проводитися роботи, ціна може різнитися.

Особливості та завдання прессо-шнекового буріння

Особенности и задачи прессо-шнекового бурения

Для проведення підземних виробок найбільш підходящим способом вважається прессо-шнекове буріння. Геологи нашої компанії активно застосовують високо затребувану технологію при прокладці труб під залізними шляхами, автомобільними дорогами злітними смугами для літаків і на інших ділянках, де важливо враховувати невеликі осідання грунту.

Особливість методу полягає в бурінні шнеком,який розпушує і ріже грунт. При пересуванні спецтехніки можна додавати додаткові секції труб, а для бура не потрібне охолодження. Причому відпрацьований грунт за допомогою транспортера переміщається на поверхню, що не призводить до сильного деформування поверхні оброблюваної території. До переваг застосування методу шнекового буріння відноситься ряд показників:

 • оперативність робіт за рахунок швидкого поглиблення;
 • конвеєрне транспортування відпрацьованої породи (відсутня необхідність підняття бура);
 • зниження ризиків шкоди навколишньому інфраструктурі;
 • не потрібно промивка порід і інші.

Але важливо враховувати, що є в пресово-шнековом бурінні такі недоліки, як неможливість свердлити на великі глибини (понад 80 м), і той факт, що потрібна велика потужність при обертанні важких колон. Також не вийде бурити свердловини в високо твердих породах, при проходці в глинах, напів- і твердих суглинках з вапняковими прошарками нерідко виникають ускладнення. Наші фахівці можуть виконати цей вид буріння в будь-який час року на різних ділянках.

Устаткування і спецтехніка

Оборудование и спецтехника

Відповідно до принципів роботи нашої компанії, ми регулярно поповнюємо арсенал техніки для проведення бурових робіт. Водопостачання, каналізація має свої особливості і високою якістю компонентів бурового складу. Ми допомагаємо нашим замовникам отримати результати зі зниженими витратами на буріння, пропонуючи кращі рішення. Зокрема, буріння свердловин шнековим способом виробляється верстатами типу ЛБУ 50, що представляють пересувне обладнання, яке встановлюється на вантажні автомобілі ЗІЛ, КАМАЗ, Урал та інші.

А також використовуємо установки, обладнані механічним приводом рухомого обертача. Агрегати мають високі параметрами потужності і надійності. Шнекове буріння обладнанням ЛБУ 50 використовується нашими фахівцями при різних видах інженерних вишукувань, в будівництві водопостачання, колодязів, свердловин. Розрахунки кошторису на шнекове буріння можуть відрізнятися, що залежить від вирішуваних завдань. Важливо врахувати, що застосування техніки ЛБУ 50 здійснюється для розробки свердловин діаметром до 850 мм з глибиною проходки до 200 м.

У роботі застосовуються верстати СО2, для установки яких використовується підйомний кран або екскаватор. За допомогою цієї бурильної техніки для шнекового буріння можна розширити отвір до 60 см з поглибленням до 30 м. Дані верстати відмінно підходять для роботи на нетвердих породах, включаючи піщані, гравійно-піщані ґрунти. Особливо міцна, спеціальна бурова головка з технічними алмазами застосовується в устаткуванні для ділянок з надтвердими грунтами.

Вартість шнекового буріння

Стоимость шнекового бурения

Замовляючи послуги на шнекове буріння свердловин, замовники повинні розуміти, що ціна робіт формується з ряду факторів і не може бути низькою. У наданні цих послуг враховується вартість обладнання, техніки та інструментів, а також трудомісткість заходи. Наша інженерно-геологічна компанія «Акваторія» готова запропонувати оптимальні рішення на якісне шнекове буріння, вартість якого залежить від обсягу та складності роботи. Зокрема, ціна формується за один метр, включаючи:

 • складність рельєфу місцевості;
 • Види грунтів;
 • щільність забудови;
 • терміни, завдання, які встановлює замовник.

При оформленні замовлення нашими фахівцями проводиться розрахунок вартості індивідуально на підставі вихідної документації. Для тих, хто бажає заощадити на бурінні, відзначимо, що метод шнекового буріння вельми популярний за якістю, економії коштів та оперативності проведення робіт. Наші співробітники проконсультують з усіх питань і оформлять замовлення в зручний час по телефону.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.