Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Ремонт або заміна водяних насосів і обладнання

Ремонт або заміна водяних насосів і обладнання
Ремонт або заміна водяних насосів і обладнання
контент-менеджер
березня 10.2018
0 Коментар
 
Насос - обов'язкове обладнання на ділянці, що забезпечує власників необхідними обсягами води. Насоси можуть функціонувати довго і ефективно, проте з часом і в їх роботі відбувається збій. В такому випадку господар може купити новий насос або відремонтувати старий.

     Причини поломок насосів

  • Слабкі місця, пов'язані зі специфікою конструкції і умовами експлуатації.
  • Неправильний монтаж впливає на роботу заглибних насосів.

Ймовірний помилки при монтажі:

  • Неузгодженість параметрів насоса з видачею води свердловиною

Потужне обладнання швидко викачує воду, помпа функціонує «вхолосту», двигун перегрівається, підшипники і інші деталі зношуються.

  • Неправильне визначення позиції насоса щодо води

Насос, який поставили вище, ніж слід, захоплює повітря. А обладнання, встановлене занадто низько, засмоктує пісок.

  • Ручне управління

Холоста робота, коливання в напрузі повинні супроводжуватися автоматичним відключенням насоса. У насосі повинен бути реалізований зворотний клапан, щоб уникнути роботи на заповнення труби водою при кожному включенні.

Часто виходять з ладу відцентрові насоси, які в повному обсязі наповнюються водою, і поршневі помпи, що контактують з великою кількістю твердих речовин у воді. Швидко ламаються і труться елементи конструкції.

    Ремонтувати або міняти насос?

При несерйозних пошкодженнях, наприклад, перетирання кабелю живлення, зношуванні деталей, насос піддається ремонту. Іноді насос починає працювати в колишньому режимі і просто після усунення піску, каменів. Устаткування яке вийшло з ладу  після багаторічної експлуатації, доцільніше замінити, оскільки компоненти конструкції дійсно зносилися.

Компанія «Акваторія» вже не перший рік працює на нішевий ринку Києва і Київської області. Працівники компанії швидко проведуть діагностичні заходи і визначать, що краще: ремонтувати або міняти насос.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.