Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Геологічні вишукування для дренажної системи

Геологічні вишукування для дренажної системи
Геологічні вишукування для дренажної системи
Супер-менеджер
липня 23.2021
0 Коментар

Проектування ділянки під будівництво та інших завдань неможливо без одного з важливих моментів, як дренаж системи. Основною метою облаштування дренажу є захист будівель, споруд, фундаменту і ділянки від проникнення в них атмосферних і грунтових вод. Проникаюча в грунт вода буде просочуватися в підвал і підтоплювати фундамент, поступово руйнуючи будівлі. Внаслідок її скупчення утворюється цвіль, вогкість, відбувається деформація покриттів. Щоб не допустити неприємних явищ в майбутньому, слід провести інженерно-геолого-інженерні дослідження для пристрою дренажу. Процедура дозволяє виконати роботи по відведенню води, завдяки чому грунт буде постійно сухим. Оформити замовлення на послугу - геологічне дослідження можна в нашій компанії «Акваторія». Ми виконуємо роботи максимально грамотно, оперативно і відповідально.

Особливості послуги

Пристрій дренажу проводиться з ретельним дослідженням ділянки перед проведенням будівельних робіт. Наші фахівці проводять дослідження з урахуванням наступних показників:

  • визначення глибини підземних вод;
  • досліджень властивостей ґрунтів;
  • пошуком джерел утворення води;
  • класифікація порід;
  • виявлення природних способів відведення вод;
  • глибин промерзання грунтів та інші.

Комплекс різноманітних спостережень при геологічних дослідженнях дозволить зробити точний аналіз і вибрати правильну методику відводу води. Після проведення робіт співробітники компанії аналізують отримані результати і становлять рекомендації щодо вибору облаштування на ділянці ефективного дренажу.

У ситуації, коли вода знаходиться на великій глибині під землею і не здатна впливати на фундамент, а також при наявності природних водоупоров, не схильних до пошкоджень в процесі будівництва, облаштування дренажу не потрібно. І в залежності від великої кількості вод і умов місцевості, наша компанія проводить буріння різних свердловин за розмірами і глибини.

Дренажні системи: види і особливості установки

Дренажные системы: виды и особенности установки

Якісне обстеження ділянки забезпечує можливість вибору ефективного способу водовідведення на певній території з підбором певного дренажу. З урахуванням рельєфу, особливостей грунтів, наявності підземних вод на досліджуваному об'єкті впроваджують дрени (перфоровані труби). Для очищення водотокових конструкцій від забруднень, сміття застосовуються дренажні насоси і системи, що допомагають швидко усунути вологу на ділянці.

Нашими фахівцями буде обрана оптимальна дренажна система по завершенню комплексних заходів. Її вибір здійснюється з двох основних типів, як поверхневого, так і глибинного дренажу.

  • Для видалення води з водостоків, для осушення територій після опадів, паводків та затоплень застосовується поверхневий дренаж. Він встановлюється локально під поливальні установками, водостоком, представляючи поглиблені в землю гратчасті жолобки, що забезпечують вихід води в каналізацію.
  • Глибинний дренаж як один з варіантів регулювання водного балансу в грунтах за допомогою прокладених Дренов в землі, захищає будівлі і ділянки від зайвої вологи. Для правильного проведення таких робіт необхідно дрени прокладати з ухилом у бік водозбірної точки (колодязь, водойма, зливова каналізація та інші). Система має ревізійні колодязі, дренажні насоси для проведення очисних заходів. Глибинний дренаж знижує рівень грунтових вод і не рідко застосовується на ділянках, що знаходяться в низинах. Тому для облаштування потрібне ретельне дослідження стану, властивостей грунту, щоб уникнути затоплень і інших неприємних явищ. Дренаж проводиться із застосуванням перфорованої труби, що прокладається глибоко в траншею.

Установка дренажної системи має низку переваг і дозволяє істотно знижувати рівень вод під землею, що приводить до ризиків руйнування будівель і перешкоджає до освоєння ділянки. При грамотному, професійному облаштуванні дренаж можна експлуатувати понад 30 років.

Геологічні вишукування в Києві

Геологические изыскания в Киеве

Геологічні вишукування для будівництва будинків дозволяють провести розрахунки будівельної частини проектів, визначити вартість фундаменту, виключити помилки і не допустити фінансових витрат на ремонтні та відновлювальні роботи будівельного об'єкта. Їх проводять перед початком будівництва з установкою дренажної надійною системою. Але важливо знати, що облаштування гарного відводу вологи є технічно складним завданням, що дозволяє забезпечити дому суху основу.

Такі завдання під силу професіоналам нашої компанії. Вони оперативно виконають всі інженерні роботи, проведуть геологічні дослідження із застосуванням якісних інструментів, обладнання і матеріалів. Виходячи з отриманих результатів, буде обрана ефективна дренажна система на території замовника. Ми пропонуємо в Києві і області за розумною вартістю з наданням гарантії професійні послуги з дослідження геології ділянки, замовити які можна у зручний для вас час.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

 
Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.