Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Геологія ділянки в Києві: документи, алгоритм, вимоги

Геологія ділянки в Києві: документи, алгоритм, вимоги
Геологія ділянки в Києві: документи, алгоритм, вимоги
Супер-менеджер
грудня 15.2021
0 Коментар

Документація інженерно-геологічних вишукувань

Геологія ділянки в Києві передбачає створення конкретних документів, спираючись на які дослідники надають відповідні послуги:

 1. Договір з інформацією, узгодженої вишукувальної організацією, генпідрядником або проектувальниками з власником земельного наділу під будівництво.
 2. Технічне завдання, яке стверджують після узгодження, з відомостями про проектований об'єкт, цілями, умовами та вимогами до дослідників.
 3. Програма інженерно-геологічних вишукувань для будівництва з уточненими умовами техзавдання, описом застосовуваних методів, кількістю і дедлайнами запланованих дій.

Послідовність проведення геології для будівництва

Последовательность проведения геологии для строительства

Розмір програми проведення геології в Києві може варіюватися в залежності від різних факторів, включаючи складність проекту і рельєфу. Але в документ обов'язково вводять ключові елементи геологічних вишукувань:

 1. Обробка раніше зібраних матеріалів про цю територію для прискорення отримання фінішного результату.
 2. Рекогносцирувальний огляд для оцінки достовірності раніше зібраних матеріалів і конкретизації відсутніх аспектів.
 3. Буріння шурфів для вилучення проб.
 4. Випробування в умовах лабораторії із застосуванням прогресивних методів дослідження грунту для встановлення якісних параметрів зразків.
 5. Формування звітності з узагальненнями та рекомендаціями для проектування і зведення будівлі.

Пошук місцевих будматеріалів природного походження вводиться в техзавдання і програму, коли майбутній об'єкт занадто великий або віддалений від транспортних магістралей. Геологорозвідка грунтових матеріалів регламентується спрощеним варіантом відповідних нормативів. Виняток обов'язкових вимог дозволяє обходитися без затвердження підрахованих запасів корисних копалин в державних органах контролю. Отримані дані використовуються в проектуванні виробок для тимчасового кар'єрного видобутку розведених матеріалів.

Глибинні» нормативи геологічних свердловин

Інженерно-геологічні вишукування проводять, чітко дотримуючись встановленої умовами будівництва глибини. Величина поглиблення залежить від різновиду фундаменту і ґрунтових шарів, що залягають під підошвою.

 1. Проектування популярних стрічкових варіантів передбачає витяг ґрунтових проб з чотириметрової глибини під підставою фундаменту, якщо підземні води відсутні і з шестиметрової - якщо присутні. Коли опорою служать скельні породи, дослідження грунту проводяться на один метр нижче підошви.
 2. Для пальового типу буріння виконують нижче розташування кінців паль на п'ять-десять метрів.
 3. Плитний варіант передбачає відбір зразків з глибини, яка дорівнює половині ширини фундаментної «подушки», але не менше двадцяти метрів.

Компанія «Акваторія» орієнтована на клієнта, який чекає якісну послугу за вигідною ціною. Ми гарантуємо професійне проведення геології для будівництва в Києві і області з дотриманням законодавчих нормативів.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.