Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Геодезичні роботи

Дізнайтесь за 30 хвилин вартість необхідної послуги:

Дізнатись вартість
Репутація

Репутація Успішно виконуємо весь спектр інженерно-геологічних послуг з 2007 року, щороку понад 500 завдань з усіх послуг. Гарантія на послуги від 12 до 96 місяців.

Надійність

Надійність Ми завжди підбираємо оптимальне для замовника рішення, ніколи штучно не здешевлюємо вартість наших послуг та матеріалів на шкоду якості та довговічності

Чесність

Чесність Ми дотримуємося принципів чесного ведення бізнесу та проявляємо поваги до кожної людини. Нам довіряють тисячі замовників та партнерів.

Професіоналізм

Професіоналізм Професіоналами не народжуються – вони зростають. Ми виконуємо навіть дуже складні проекти і кожен об'єкт обов'язково реалізовуємо до логічного завершення.

Геодезичні роботи
Геодезичні роботи

Геодезичні роботи

Організація геодезичних робіт силами компанії "Акваторія" - це повний набір послуг: від винесення кордонів ділянки до оформлення підсумкової документації. Нам довіряють проведення геодезичних робіт у Києві та області, бо ми встановили курс на якість та не відхиляється від нього.

 1. Час – виконуємо дослідження в стислий термін, оскільки швидкість важлива для будівництва.
 2. Вартість – розраховується з урахуванням результатів досліджень у межах бюджету замовника.
 3. Якість і цілісність конструкції, що зводиться – забезпечують власний арсенал спецтехніки та досвідчені штатні геологи, геодезисти, буровики, інженери, проектувальники.
 4. Гарантії – підсумкова звітність піддається експертизі у держструктурах, які відповідають за контроль геодезичних робіт.

Виконання геодезичних робіт у Києві та області

Геодезичні роботи на об'єкті – це вимір відстаней, кутів та координат перед зведенням чи реконструкцією інженерних споруд, для визначення рубежів ділянки, ведення кадастрів та спеціальних досліджень. Зробити геодезію ділянки, значить виконати:

 • Винесення меж у натуру;
 • Розбивку геооснови;
 • Топозйомка в заданому масштабі.

Проектування геодезичних робіт спрямоване на отримання додаткових даних та виконання конкретних обсягів вишукувань із заданою точністю з метою забезпечення відповідності геометричних показників об'єктів, що зводяться з нормативами, що діють у будівництві. Проект геодезичних робіт обґрунтовує необхідність застосування, обсяги, регламент та методи запланованих пошуків.

Геодезичні роботи земельної ділянки є комплексом послуг, серед яких найбільш затребувані:

 • Топографічна зйомка – основа для створення топопланів, що використовуються у будівельному проєктування, землеустрій та ландшафтному дизайні;
 • Виконавча зйомка – включає інженерні дослідження, проведення яких виявляє відхилення від проектних показників і запобігає деформації об'єкта.

Кошторис на геодезичні роботи – регламентоване ціноутворення, що враховує майбутні витрати та дозволяє ознайомитися з попередньою вартістю запланованих послуг.

Недорого замовити геодезію ділянки можна у будівельно-буровій організації «Акваторія». Ми проводимо поетапно геодезичні роботи із застосуванням вимірювальних приладів, точність яких підтверджується щорічною сертифікацією.

 • Після вивчення на етапі підготовки техзавдання замовника, наявних та оновлених геолого-геодезичних матеріалів з досліджуваної локації створюється план геодезичних робіт.
 • Польова стадія передбачає геодезичні роботи на будівельному майданчику з виконанням топозйомки, виносом кордонів та розбивкою осей снування.
 • Коли завершуються геодезичні земляні роботи, запускається камеральна стадія, під час якої обробляють та документально оформляють вишукувальні виміри.
Тут деякі наші роботи Наше портфоліо
Проектування свердловини - с. Новосілки
с. Новосілки
Проектування свердловини
3500 л/г
40 днів
2019 рік
125 м
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - м.Боярка
м.Боярка
Буріння та облаштування свердловини
2500 л/г
42 м
Полтавський (N)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Чабани
смт.Чабани
Буріння та облаштування свердловини
3000 л/г
115 м
Бучацький (Pg)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Козин
смт.Козин
Буріння та облаштування свердловини
1000 л/г
60 м
Сеноманська (Kcm)
Детальніше
Прорахунок проекту чи кошторису за 30 хвилин!

Опишіть завдання чи надайте технічне завдання нам, і ми зможемо вам надати розрахунок із вартістю, обсягами та термінами виконання робіт

Консультація фахівця
Онлайн калькулятор
Виробництво геодезичних робіт: переваги
Виробництво геодезичних робіт: переваги

Виробництво геодезичних робіт: переваги

Проведені перед початком будівництва або реконструкції професійні геодезичні послуги роботи приносять незаперечні переваги:

 • Вибір місця під забудову з урахуванням рельєфних особливостей локації, розташування підземних інженерно-комунікаційних ліній та прилеглих споруд;
 • Попереднє визначення доцільності та розрахунок обсягів дренажно-земляних розробок;
 • Перевірена геометрія гарантує експлуатаційну безпеку і цілісність споруди, що зводиться;
 • Топоплан допомагає гармонійно розмістити об'єкти ландшафтного дизайну.

Комплекс геодезичних робіт, виконаних досвідченими інженерами компанії «Акваторія» – перший крок до будівництва надійного та зручного для проживання будинку.

Вартість геодезичних робіт

Ми виконуємо дослідження частково та комплексно, що робить гнучкими ціни на геодезичні роботи. Разові виїзди геологів і геодезистів дозволяють заощадити миттєво, послуга «під ключ» приносить реальні вигоди у перспективі.

На нашому сайті розміщується прайс геодезичних робіт із усередненими цінами на буріння свердловин, топографічну зйомку та інші різновиди вимірів.

Телефонуйте нам, консультуйтеся та замовляйте онлайн геодезичні роботи компанії «Акваторія», які нашими спеціалістами виконуються на високому професійному рівні!

Геодезія
Послуга Ціна, грн.
Топосъемка ділянки без погодження від 2500 грн/10 соток
Винос в натуру меж земельної ділянки від 2200 грн/виїзд
Розбивка осей будівлі від 4000 грн/роб. день
*Вартість послуг може зміниться від гідрогеологічних, технічних умов, відстані об'єкта, валютних коливаннях, податкових операцій, оплати праці.
Весь прайс-лист
Геодезичні роботи Як проходить работа?
 • Консультація по Вашому запитанню

  Консультація по
  Вашому запитанню

 • Підготовка попередньої комерційної пропозиції

  Підготовка попередньої
  комерційної пропозиції

 • Виїзд фахівця на об'єкт

  Виїзд фахівця
  на об'єкт

 • Підготовка кінцевої комерційної пропозиції

  Підготовка кінцевої
  комерційної пропозиції

 • Выполнение работ на объекте

  Выполнение работ
  на объекте

 • Выдача документов заказчику после завершения

  Выдача документов заказчику
  после завершения

що говорять про нас клієнти Наші відгуки
Назад
Юлия Ломенко Care - Наші відгуки
Sasha Syhinin - Наші відгуки
Надежда Полякова - Наші відгуки
Inessa Yurchenko - Наші відгуки
Вика Гусейн - Наші відгуки
Svetlana Mushenko - Наші відгуки
Оксана Дейкун - Наші відгуки
Вперед
Не первый раз обращаемся в данную компанию, делали скважину нашим родителям на даче , нам геологию на участке, купили для дома, будем еще обращаться и по другим работам , оптимальные цены, адекватные специалисты. Рекомендуем.
Юлия Ломенко Care
Пробурили быстро, очень доволен, попалась толковая бригада, изначально договаривался на 40м но на 31 метре пошли плохие грунты и ребята дальше бурить не стали за что им спасибо, а хотя могли добурить до 40ка и снять больше денег. В общем советую
Sasha Syhinin
Сделали 10 метровые скважины, детальную геологию. Я как инженер отчетом довольна. Ценой тоже. Качеством тоже. Рекомендую. Спасибо будем если что дальше обращаться за поливом и водой.
Надежда Полякова
Очень довольны сотрудничеством с этой фирмой.Все-от директора до рабочего мастера своего дела,вежливые, доброжелательные,сроки соблюдаются, документы в порядке.Дай Бог здоровья тому,кто собрал такую команду и так отлично всё организовал 
Inessa Yurchenko
Ремонтировали скважину в воскресенье , что-то перестала поступать вода , Изначально перезвонила нескольким фирмам , лишь сотрудники Акватории приехали и все устранили за несколько часов, даже помогли отрегулировать насосную станцию.
Вика Гусейн
Огромное спасибо мастерам по бурению Славе и Вадиму! Огромное спасибо мастерам по подключению Андрею и Сереже!!!! Вы просто супер!!! 94 метра! Вы это сделали!!! Воду еще пока сливаем но надеемся все будет супер!!! Рекомендую! 
Svetlana Mushenko
В компании заказывала чистку скважины. Услуга оказалась не дорогой , и полезной .. Мастера Роман и Александр приехали вовремя и за 4 часа очистили скважину. Ребята качественно и аккуратно выполнили свою работу. Спасибо! 
Оксана Дейкун
необхідно замовити послугу? Заповніть форму і ми
направимо Вам розрахунок
протягом години

Або Подзвоніть нам +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10

Де ми працюємо