Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Топографічна зйомка ділянки

Дізнайтесь за 30 хвилин вартість необхідної послуги:

Дізнатись вартість
Репутація

Репутація Успішно виконуємо весь спектр інженерно-геологічних послуг з 2007 року, щороку понад 500 завдань з усіх послуг. Гарантія на послуги від 12 до 96 місяців.

Надійність

Надійність Ми завжди підбираємо оптимальне для замовника рішення, ніколи штучно не здешевлюємо вартість наших послуг та матеріалів на шкоду якості та довговічності

Чесність

Чесність Ми дотримуємося принципів чесного ведення бізнесу та проявляємо поваги до кожної людини. Нам довіряють тисячі замовників та партнерів.

Професіоналізм

Професіоналізм Професіоналами не народжуються – вони зростають. Ми виконуємо навіть дуже складні проекти і кожен об'єкт обов'язково реалізовуємо до логічного завершення.

Топографічна зйомка ділянки
Топографічна зйомка ділянки

Топографічна зйомка ділянки в Києві та області

Ліцензовані геодезисти-професіонали компанії «Акваторія» надають топографічні послуги, щоб:

 • Допомогти замовнику визначити та оцінити рельєфні особливості ділянки;
 • Переконатись, що локація підходить для виконання задуманого проєкту.

Замовити топографічну зйомку земельної ділянки у нас означає:

 • Гнучкі ціни та стислий термін отримання точних геометричних даних локації для створення графічної документації.
 • Застосування сертифікованих вимірювальних інструментів та приладів, які забезпечують достовірність параметрів та зводять до мінімуму можливість відхилень.
 • Вимірювання геодезичних точок показує поверхневі особливості природних та інженерних об'єктів майданчика, що відображає топоплан.
 • Графічна документація оформляється досвідченими співробітниками камерального відділу у цифровій чи паперовій формі з дотриманням галузевих нормативів.

Топографічна зйомка місцевості

Топографія місцевості – це сукупність досліджень та вимірювань для точного відображення наземних та підземних об'єктів природного та штучного середовища на картах та планах. Геодезисти компанії «Акваторія» складають картографічні матеріали у форматах та масштабах, які запитують замовники.

Топозйомка 1:500 – найбільш затребуваний масштаб і тип зйомки, який ми виконуємо за допомогою GPS-пристроїв, програмованих тахеометрів, лазерних сканерів та високоточних цифрових рівнів для проектів:

 • Нових та реконструйованих інженерних споруд;
 • Ландшафтний дизайн;
 • Будівництва мостів та доріг;
 • Електрифікації, газифікації, водопостачання та каналізації;
 • Забудова площ великих розмірів;
 • Генеральних та дендрологічних планів;
 • Землевпорядних та дренажних робіт.

Топозйомка ділянки, вчинена до операції купівлі-продажу або початку будівництва, приносить цінну інформацію про попереднє або поточне використання локації. Отримані дані дозволяють планувати подальше використання наділу з урахуванням впливу, наданого на шари ґрунту.

Топографічна зйомка земельної ділянки в Києві та області найчастіше замовляється для генерального чи ландшафтного плану та виконується поетапно.

 1. На стадії підготовки складається техзавдання, вивчаються та аналізуються початкові геодезичні відомості, знімальне обґрунтування та основа.
 2. Підготовка до польових робіт з рекогносцировкою, винесенням у натуру геодезичних координат, реперів.
 3. Польова стадія з виконанням вимірів всіх природних та штучних об'єктів локації.
 4. На камеральному етапі результати, подані у вигляді контурних ліній, покращують за допомогою комп'ютерного програмного забезпечення, створюють графічну документацію та оформляють звітність.
 5. Готові топографічні матеріали передаються замовнику у паперовому чи цифровому форматі.
 6. Географічна прив'язка топопланів, створених компанією «Акваторія» – точна, актуальна та відповідна чинним стандартам.

Уникнути неоднозначних ситуацій допоможуть досвідчені геодезисти компанії «Акваторія», які зроблять винесення кордонів земельної ділянки точно, вигідно та в стислий термін.

Тут деякі наші роботи Наше портфоліо
Проектування свердловини - с. Новосілки
с. Новосілки
Проектування свердловини
3500 л/г
40 днів
2019 рік
125 м
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - м.Боярка
м.Боярка
Буріння та облаштування свердловини
2500 л/г
42 м
Полтавський (N)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Чабани
смт.Чабани
Буріння та облаштування свердловини
3000 л/г
115 м
Бучацький (Pg)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Козин
смт.Козин
Буріння та облаштування свердловини
1000 л/г
60 м
Сеноманська (Kcm)
Детальніше
Прорахунок проекту чи кошторису за 30 хвилин!

Опишіть завдання чи надайте технічне завдання нам, і ми зможемо вам надати розрахунок із вартістю, обсягами та термінами виконання робіт

Консультація фахівця
Онлайн калькулятор
Топографічна зйомка земельної ділянки: ціна
Топографічна зйомка земельної ділянки: ціна

Топографічна зйомка земельної ділянки: ціна

Провести топографічну зйомку ділянки означає: обстеження локації, дотримання регламенту та зіставлення отриманих величин із даними архітектурної бази. Тому вартість топографічної зйомки ділянки розраховується для кожного замовника окремо та враховує:

 • Місце розташування локації;
 • Складність рельєфу та наявність підземних інженерно-комунікаційних ліній;
 • Розміри майбутньої забудови та місця проведення знімальних робіт;
 • Кількість та параметри топ планшетів;
 • Необхідність утвердження в архітектурних структурах.

Вартість топографічної зйомки земельної ділянки без погодження коштує дешевше, як і кожна сотня локації, знята за межами міста. Топографічна зйомка ділянки для газифікації, ціна якої враховує вищевказані фактори та віддаленість від місця підключення до газопроводу, виконується досвідченими геодезистами з необхідними допусками, обов'язково узгоджується та вноситься локальну геопросторову базу.

Топографічна зйомка ділянки: дачі

Топографічна зйомка дачних ділянок виконується в масштабі 1:250, що дозволяє бачити кожен елемент локації в найдрібніших деталях, що важливо для правильної розробки проекту невеликих споруд та ландшафтного дизайну. Топографічна зйомка садової ділянки у Києві та області проводиться досвідченими геодезистами компанії «Акваторія» за допомогою сертифікованих вимірювальних пристроїв. Ми отримуємо показники з точністю до міліметра у найкоротші терміни на локаціях будь-якої складності та розмірів.

Замовлена ​​у нас топографічна зйомка ділянки, ціна якої враховує ті ж фактори, що і не дачні локації, дозволяє реалізувати проект геометрично, технологічно та ергономічно правильно.

Де замовити топографічну зйомку ділянки

Перед початком будівництва, під час проведення інженерних комунікацій чи розробки ландшафтного дизайну постає питання: «де замовити топографічну зйомку земельної ділянки?».

Знімальні роботи – складний процес, що передбачає різнопланові геодезичні виміри для створення схем та карт локації. Зробити топографічну зйомку земельної ділянки силами компанії «Акваторія» означає:

 1. Швидкий відгук на дзвінок та уточнення деталей.
 2. Обговорення вартості та дедлайнів.
 3. Виїзд геодезистів на локацію та отримання 50% авансу.
 4. Виконання вимірів прогресивними методами та інструментами.
 5. Аналіз та документальне оформлення підсумкових показників.
 6. Погодження та видача замовнику графічної документації.

Топографічна зйомка ділянки, вартість якої розраховується окремо кожному за випадку, виконується професіоналами вищої кваліфікації. Заходьте на наш сайт! Тут можна вивчити прайс, каталог послуг та замовити топографічну зйомку ділянки будь-якої складності.

Геодезія
Послуга Ціна, грн.
Топосъемка ділянки без погодження від 2500 грн/10 соток
Винос в натуру меж земельної ділянки від 2200 грн/виїзд
Розбивка осей будівлі від 4000 грн/роб. день
*Вартість послуг може зміниться від гідрогеологічних, технічних умов, відстані об'єкта, валютних коливаннях, податкових операцій, оплати праці.
Весь прайс-лист
Топографічна зйомка ділянки Як проходить работа?
 • Консультація по Вашому запитанню

  Консультація по
  Вашому запитанню

 • Підготовка попередньої комерційної пропозиції

  Підготовка попередньої
  комерційної пропозиції

 • Виїзд фахівця на об'єкт

  Виїзд фахівця
  на об'єкт

 • Підготовка кінцевої комерційної пропозиції

  Підготовка кінцевої
  комерційної пропозиції

 • Выполнение работ на объекте

  Выполнение работ
  на объекте

 • Выдача документов заказчику после завершения

  Выдача документов заказчику
  после завершения

що говорять про нас клієнти Наші відгуки
Назад
Юлия Ломенко Care - Наші відгуки
Sasha Syhinin - Наші відгуки
Надежда Полякова - Наші відгуки
Inessa Yurchenko - Наші відгуки
Вика Гусейн - Наші відгуки
Svetlana Mushenko - Наші відгуки
Оксана Дейкун - Наші відгуки
Вперед
Не первый раз обращаемся в данную компанию, делали скважину нашим родителям на даче , нам геологию на участке, купили для дома, будем еще обращаться и по другим работам , оптимальные цены, адекватные специалисты. Рекомендуем.
Юлия Ломенко Care
Пробурили быстро, очень доволен, попалась толковая бригада, изначально договаривался на 40м но на 31 метре пошли плохие грунты и ребята дальше бурить не стали за что им спасибо, а хотя могли добурить до 40ка и снять больше денег. В общем советую
Sasha Syhinin
Сделали 10 метровые скважины, детальную геологию. Я как инженер отчетом довольна. Ценой тоже. Качеством тоже. Рекомендую. Спасибо будем если что дальше обращаться за поливом и водой.
Надежда Полякова
Очень довольны сотрудничеством с этой фирмой.Все-от директора до рабочего мастера своего дела,вежливые, доброжелательные,сроки соблюдаются, документы в порядке.Дай Бог здоровья тому,кто собрал такую команду и так отлично всё организовал 
Inessa Yurchenko
Ремонтировали скважину в воскресенье , что-то перестала поступать вода , Изначально перезвонила нескольким фирмам , лишь сотрудники Акватории приехали и все устранили за несколько часов, даже помогли отрегулировать насосную станцию.
Вика Гусейн
Огромное спасибо мастерам по бурению Славе и Вадиму! Огромное спасибо мастерам по подключению Андрею и Сереже!!!! Вы просто супер!!! 94 метра! Вы это сделали!!! Воду еще пока сливаем но надеемся все будет супер!!! Рекомендую! 
Svetlana Mushenko
В компании заказывала чистку скважины. Услуга оказалась не дорогой , и полезной .. Мастера Роман и Александр приехали вовремя и за 4 часа очистили скважину. Ребята качественно и аккуратно выполнили свою работу. Спасибо! 
Оксана Дейкун
необхідно замовити послугу? Заповніть форму і ми
направимо Вам розрахунок
протягом години

Або Подзвоніть нам +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10

Де ми працюємо