Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Карта глибин

Дізнайтесь за 30 хвилин вартість необхідної послуги:

Дізнатись вартість
Репутація

Репутація Успішно виконуємо весь спектр інженерно-геологічних послуг з 2007 року, щороку понад 500 завдань з усіх послуг. Гарантія на послуги від 12 до 96 місяців.

Надійність

Надійність Ми завжди підбираємо оптимальне для замовника рішення, ніколи штучно не здешевлюємо вартість наших послуг та матеріалів на шкоду якості та довговічності

Чесність

Чесність Ми дотримуємося принципів чесного ведення бізнесу та проявляємо поваги до кожної людини. Нам довіряють тисячі замовників та партнерів.

Професіоналізм

Професіоналізм Професіоналами не народжуються – вони зростають. Ми виконуємо навіть дуже складні проекти і кожен об'єкт обов'язково реалізовуємо до логічного завершення.

Карта глибин

Карта глибин Київської області – унікальний інструмент, створений нашими співробітниками на основі виконаних робіт із буріння свердловин. Вона дозволяє максимально точно визначити рівень глибинних вод, припустити необхідну кількість матеріалів та можливість використання обладнання у вказаній клієнтом точці буріння. Аналогів даної карти немає, а інформація про глибини водоносних горизонтів у Київській області збиралася багато років. Карта покриває практично всю Київську область та дає можливість планувати обсяг робіт, бюджет на буріння та облаштування свердловин. Для отримання детальної інформації по карті глибин та прорахунку вартості послуг буріння свердловин звертайтесь до фахівців компанії «Акваторія», ми маємо досвід роботи на вказаній території та надамо компетентні консультації.

Тут деякі наші роботи Наше портфоліо
Проектування свердловини - с. Новосілки
с. Новосілки
Проектування свердловини
3500 л/г
40 днів
2019 рік
125 м
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - м.Боярка
м.Боярка
Буріння та облаштування свердловини
2500 л/г
42 м
Полтавський (N)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Чабани
смт.Чабани
Буріння та облаштування свердловини
3000 л/г
115 м
Бучацький (Pg)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини -  смт.Козин
смт.Козин
Буріння та облаштування свердловини
1000 л/г
60 м
Сеноманська (Kcm)
Детальніше
Прорахунок проекту чи кошторису за 30 хвилин!

Опишіть завдання чи надайте технічне завдання нам, і ми зможемо вам надати розрахунок із вартістю, обсягами та термінами виконання робіт

Консультація фахівця
Онлайн калькулятор
Блог
×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.