Онлайн калькулятор

Буріння та облаштування свердловин в Ставищенський район (Київска область)

Буріння та облаштування свердловин в Ставищенський район (Київска область)
Буріння та облаштування свердловин в Ставищенський район (Київска область)
0 Коментарів

Ставищенський район

Район відмінно підходить для такої роботи, як буріння свердловин . Він розташований у південно-західній частині Київської області в межах Наддніпрянської височини правобережногоЛісостепу України. Площа – 674 км2 . Межує на півночі з Білоцерківським районом Київської області , на півдні – з Жашківським та Лисянським районами Черкаської області , на заході – з Володарським та Тетіївським , на сході – з Таращанським районами Київської області. Тут можна провести ефективне буріння свердловин на воду. З півдня північ територію району перетинають малі річки Торч і Тарган, із заходу Схід – Гнилой Тикич . Місцевість переважно рівнинна, ґрунти в основному чорноземні та каштанові.

Гідрогеологічні умови району складні та зумовлені низкою природних факторів – приуроченістю до центральної частини Українського щита та його схилів, особливостями геологічної будови, тектоніки, геоморфології, клімату. Породи кристалічного фундаменту тектонічно порушені, що у гідрогеологічному відношенні обумовлює складні умови циркуляції тріщинних вод, наявність зон зі своєрідними умовами. Водоносні горизонти, пов’язані з осадовою товщею, поширені дискретно. У нас ви можете замовити свердловин в київській області за вигідною ціною. Ми здійснюємо буріння свердловин під ключ у Києві та області.

Річкова та ярово-балкова мережа сприяють інтенсивному водообміну підземних вод та прямому гідравлічному зв’язку водоносних горизонтів. Водостійкі товщі та представлені важкими суглинками нижньочетвертого віку, червоно-бурими та строкатими глинами пліоцену та міоцену, мергелями та глинами київської почти. Для горизонту тріщинних вод кристалічних порід докембрія водостійкою покрівлею на вододілах часто служить глиниста кора вивітрювання.
Водоносний обрій в алювіальних відкладах заплав річок і днищ балок голоцену ( аН (рис.1) поширений у межах заплав річок та днищ балок у вигляді смуг шириною 0,2-0,7 км. Алювіальні відкладення потужністю від 0,5 до 11,0 м представлені мулистими суглинками та пісками. Нижня водоупор на більшій частині території відсутня. Обрій безнапірний. Глибина залягання рівня ґрунтових вод – 0-3 м і залежить від морфології балок та заплав річок. Водозбагаченість алювіальних відкладень невисока. Дебіти джерел становлять 4,34-8,67 м3 добу, дебіти свердловин змінюються від 8,64 до 302,4 м3 добу; питомі дебіти – 4,34-34,6 м /добу Якість вод горизонту задовільна. Мінералізація води змінюється від 0,4 до 1 г/дм3 рідко до 1,24 г/ дм3 . Інженерно-геологічна компанія “Акваторія” пропонує вам буріння свердловин на воду у київській області та районах столиці.
 

Ставищенский_район_Акваторія_Буріння_свердловин.png                                                           Рис.1. Ландшафтно-гідрогеологічні комплекси Ставищенського району *

Водоносний горизонт у болотних та озерно-болотних відкладах голоцену b,lb H) поширений на окремих ділянках заплав річок. Водовмісні породи представлені темно сірими мулистими суглинками та торфом потужністю від 0,1 до 4,8 м. Торф підстилається всюди алювіальними суглинками та пісками. Горизонт має вільне дзеркало ґрунтових вод, коливання рівня якого, тісно пов’язане з поверхневими водотоками. Статичні рівні встановлюються на глибині від 0 до 0,3 м. 1,3-2,9 м/добу. Харчування горизонту інфільтраційне, дренується в руслах річок. Води болотних відкладень прісні, гідрокарбонатно-кальцієві з високим вмістом органічних сполук для водопостачання непридатні. Якщо вас цікавить буріння свердловин, київська область ціна даної послуги залежить від району роботи та специфіки замовлення.

Водоносний горизонт в алювіальних відкладеннях першої-четвертої надзаплавної тераси середнього та верхнього неоплейстоцену а 1-4 Р II-III . Водоносний обрій в алювіальних відкладах терас має обмежений розвиток, переважно вздовж долин великих річок. Водомісткі породи представлені різнозернистими пісками потужністю до 9,0 м. Верхня частина розрізу представлена суглинками потужністю 2,0-7,6 м. Водоносний обрій безнапірний. Глибина залягання рівня ґрунтових вод становить 1,0-14,5 м. Водозбагаченість горизонту – гарна. Дебіти свердловин становлять 34,6-1296,0 м-коду /добу. Живлення водоносного горизонту інфільтраційне, частково, в місцях відсутності водоупорів, відбувається за рахунок розвантаження водоносних горизонтів, що нижче залягають. Мінералізація ґрунтових вод, в основному, становить 0,46-1,0 г/дм досягаючи в окремих колодязях 2,9 г/дм . За хімічним складом води гідрокарбонатні кальцієві, магнієво-кальцієві; широко використовуються для водопостачання шахтними колодязями та свердловинами. Якщо ви хочете замовити буріння свердловин на воду, ціна замовлення буде розрахована індивідуально.

Водоносний комплекс у різних генетичних відкладах пліоцену-еоплейстоцену та неоплейстоцену aN 1-2 , E II , a vdP , a,f,lg,gP II , e,vdP II-III ) поширений майже всюди, характеризується незакономірною зміною літологічних та фільтраційних особливостей водовмісних порід за площею та в розрізі. Потужність комплексу складає в середньому 8,0-20,0 м. Глибина залягання статичного рівня води переважно становить 5,0-20,0 м добу до 604,8 м3 добу з питомими дебітами 8,64-164,16 м3 добу. Води прісні, за хімічним складом гідрокарбонатні магнієво-кальцієві, досить часто забруднені нітратами, амонієм та нафтопродуктами. Ми надаємо таку послугу як буріння свердловин ціни, при цьому зберігаємо максимально демократичними.

Водоносний горизонт канівської та бучацької почти еоцену kn-kv ) широко поширений у північно-східній частині, де він залягає на глибинах від 10-30 до 70,0 м. Середня потужність горизонту становить 5-15 м, глибина до п’єзометричного рівня – від +0,5-25 м у долинах річок до 50 -60 м на вододілах. У покрівлі горизонту залягають водотривкі відкладення неогену, у підошві – кора вивітрювання кристалічних порід та відкладення крейдяної та юрської систем. Середня величина напору становить 10-20 м, досягаючи 30 м. Професійне буріння свердловини у київській області можна замовити у нас. Ми працюємо швидко та якісно! На таку послугу як буріння свердловин ціна не може бути надто низькою, але ми робимо все, щоб наші клієнти були задоволені як якістю, так і вартістю нашої роботи.

Відклади представлені товщею мілководних морських зеленувато-сірих глауконіт-кварцових пісків київського та бучацького горизонту, які залягають на підстилаючих канівських відкладах. Води комплексу гідрокарбонатні кальцієві, рідше кальцієво-магнієві та кальцієво-натрієві, нейтральні (рН – 6,8-7,2), рідше слаболужні (рН -7,3-7,9) з жорсткістю від 2 до 6,2 мг- екв/дм та сухим залишком до 1 г/дм . Живлення водоносного комплексу відбувається за рахунок переливу напірних вод із нижніх горизонтів. Води прісні гідрокарбонатні кальцієво-магнієві, іноді забруднені сполуками заліза (1,0-1,6 мг/дм ). Якщо вас цікавить буріння свердловин, київська область пропонує вашій увазі компанію “Акваторія”, яка гарантує високу якість своєї роботи.

Водоносний горизонт, присвячений тріщинуватій зоні в кристалічних породах докембрія ( AR-PR . Поширений скрізь і залягає на глибині 1,0-230,0 м. Верхня водоупор складається з глинистої кори вивітрювання потужністю від 5-10 до 40-60 м, а нижній – щільними кристалічними породами. Середня потужність водоносної тріщинуватої зони становить 40-60 м, величина тиску змінюється від 1,0-15 м у долинах річок до 40-65 м на вододілах, глибина залягання рівня – від + 1,0 м до 76 м. Водоносність тріщинуватих зон нерівномірна. За хімічним складом переважають води гідрокарбонатні кальцієві та гідрокарбонатні кальцієво-магнієві. Загальна жорсткість змінюється від 2,7 до 6 мг-екв/дм реакція нейтральна і слаболужна (рН – 6,8-7,5). Замовте буріння свердловин на воду під ключ і цілодобово майте доступ до чистої води!

Примітка: * (Текстові позначення на рис.1); в межах Ставищенського району проводилися експериментальні випробування а) свердловин: зверху – номер на карті та геологічний індекс водоносного горизонту, знизу абсолютна відмітка свердловини, м, ліворуч у чисельнику – дебіт, м /добу, у знаменнику – зниження рівня води, м, справа у чисельнику – глибина до води, м, у знаменнику – мінералізація води, г/дм3; б) водопунктів – зверху – номер і геологічний індекс водоносного горизонту, ліворуч у чисельнику – сумарний дебіт, тис м /добу, у знаменнику – мінералізація г/дм 3
Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

    Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

    Залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    необхідно замовити послугу? Заповніть форму і ми
    направимо Вам розрахунок
    протягом години

      Або Подзвоніть нам +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10

      Де ми працюємо

        Замовити дзвінок

        Або перетелефонуйте нам,
        з 9-00 до 18-00: +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10 +38 096 270-50-40

          Хочете дізнатися вартість послуги?

          Заповніть форму
          і ми вам відповімо
          протягом 30 хвилин
          Виберіть послугу(можно выбрать до 3 услуг)

          Або Перезвоніть нам,
          з 9-00 до 18-00: +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10 +38 096 270-50-40

            Хочете замовити послугу?

            Заповніть форму
            і ми вам відповімо
            протягом 30 хвилин

            або Позвоніть нам,
            с 9-00 до 18-00: +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10 +38 096 270-50-40

              Відправити заявку!!!

              Або Перезвоніть нам,
              з 9-00 до 18-00: +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10 +38 096 270-50-40