Сквирський район
Район межує на півночі з Фастівським , на півдні – з Володарським районами Київської області , на північному заході – з Попільнянським , на заході – з Ружинським районом Житомирської області та Погребищенським районом Вінницької області , на сході – з Білоцерківським районом Київської області. Площа – 980 км 2 . Тут можна зробити професійне буріння свердловин.
Основні річки – Роставиця, Рось та інші. .
Гідрогеологічні умови території Сквирського району досить складні, що визначається головним чином геологічною будовою, історією геологічного розвитку району та його геоморфологічними особливостями.
Для кристалічного фундаменту властива складна тектонічне будова, що у гідрогеологічному відношенні обумовлює різні умови циркуляції тріщинних вод. Водоносні горизонти, що залягають в осадових породах, не мають загального площинного розповсюдження. Широко розгалужена система балок та ярів сприяє досить інтенсивному водообміну підземних вод, а також прямому гідравлічному зв’язку окремих водоносних горизонтів. Якщо вас цікавить буріння свердловин, київська область пропонує вашій увазі компанію “Акваторія”.
На вивченій території виділено такі водоносні горизонти (рис. 1):
Водоносний обрій сучасних алювіальних відкладень голоцену та надмийних терас річок (аН+a1-4PII-III) (рис.1) представлений унікальними характеристиками. Цей обрій широко поширений у заплавах річок, на надзаплавних терасах та в днищах балок, створюючи важливий ресурс для водопостачання. Інженерно-геологічна компанія “Акваторія” спеціалізується на таких послугах як буріння свердловини в київській області.
Водоносні породи цього горизонту уособлюються дрібнозернистими кварцовими пісками, володіючи потужністю від 1-3 м у балках і до 10 м у заплавах річок. Важливо відзначити, що цей горизонт є безнапірним, з нижнім водоупором, який зазвичай складається з озерно-льодовикових суглинків, бурих глин пліоцену, і в деяких випадках – глинистої кори вивітрювання кристалічних порід. Глибина залягання рівня води варіюється в межах 0,5-3 м і залежить від морфології балок та заплав річок.
Дебіти свердловин у цьому горизонті досягають значень від 1-3 дм3/с при зниженні рівня на 4-5 м, а коефіцієнт фільтрації коливається від 4-5 до 7-10 м/добу. Дебіти джерел обмежені значеннями, що не перевищують 0,1 дм3/с, і добовий відбір з побутових колодязів становить 0,1-0,2 м3. Ми гарантуємо якісне буріння свердловин ціни, при цьому формуємо максимально демократично.
Води в даному горизонті мають прісність, маючи сухий залишок у межах 0,3-0,8 г/дм3, загальна жорсткість не вище 6-7 мг-екв/дм3, і мають характер гідрокарбонатних магнієво-кальцієвих вод. Важливо, що у населених пунктах води можуть містити азотні сполуки (нітрати, аміак) з рівнем досягає 8-10 ГДК. Живлення водоносного горизонту відбувається за рахунок інфільтрації.
Слід зазначити, що цей водоносний горизонт, незважаючи на свої унікальні характеристики, має обмежене застосування як джерело водопостачання.
Водоносний комплекс, що складається з алювіальних відкладень нижнього неоплейстоцену, водно-льодовикових, озерно-льодовикових та льодовикових відкладів середнього неоплейстоцену, а також елювіальних та еолово-делювіальних відкладень верхнього неоплейстоцену (aPIf,lg,g+g) . Цей водоносний комплекс широко поширений по всій території плато та його схилів. Ми надаємо якісні послуги, такі як буріння свердловин на воду за доступними цінами. Наша команда професіоналів здійснить буріння свердловин під ключ, забезпечуючи надійне та ефективне водопостачання.
Водоносні породи цього комплексу складаються з лісоподібних суглинків із прошарками кварцових пісків та лінзами морених суглинків. Потужність водоносної товщі обмежується значеннями 20-25 метрів, і цей обрій є безнапірним. Дебіт джерел обмежений і не перевищує 0,1 дм3/с, а добовий водовідбір із побутових колодязів становить приблизно 1-2 м3, що свідчить про низьку водоносність цього горизонту. Наші досвідчені фахівці готові виконати буріння свердловин на воду у київській області з використанням сучасного обладнання та методів.
Води, що видобуваються з цього комплексу, є прісними, із сухим залишком у межах 0,5-0,6 г/дм3. Вони також характеризуються помірною жорсткістю (5-7 мг-екв/дм3) і належать до типу гідрокарбонатних та хлоридно-гідрокарбонатного магнієво-кальцієвого складу. Живлення водоносного горизонту відбувається інфільтраційним шляхом і дренування горизонту спостерігається лише в долинах річок і балок. Режим підземних вод цього комплексу сезонний, з амплітудою коливань не більше 1-1,5 метрів. Широко використовується побутовими колодязями для питного водопостачання .
Рис.1. Водоносні горизонти Сквирського району
Водоносний горизонт відкладень новопетровської почту міоцену (N1np) представлений на широкому географічному просторі, що чітко видно за межами його поширення, виділеними пунктирними лініями з бергштрихом на малюнку 1.
Геологічна структура цього водоносного горизонту характеризується переважно тонкозернистими кварцовими, іноді глинистими пісками, які періодично перериваються прошарками вторинних каолінів. Водоносний горизонт має напір, який варіюється в межах від 3 до 20 метрів. Глибина рівня води залежить від морфології поверхні місцевості і може коливатися від 3 до 15 метрів на низьких ділянках і від 20 до 30 метрів у вищих місцевостях. Ми пропонуємо буріння свердловин київська область ціна на цю послугу буде доступною для вас.
Слід зазначити, що водоносність цього горизонту обмежена через низькі фільтраційні властивості його піщаних порід. Дебіти свердловин зазвичай не перевищують 0,5-1,0 дм³/добу при зниженні рівня води на 10-15 метрів. Підземні води в цьому горизонті є прісними, їх сухий залишок становить 0,2-0,5 грамів на кубічний дециметр, загальна жорсткість не перевищує 6-7 мг-еквівалентів на кубічний дециметр, і за хімічним складом вони відносяться до гідрокарбонатного магнієво-кальцієвого типу .
Живлення водоносного горизонту відбувається переважно інфільтраційним шляхом. Однак, через обмежені фільтраційні властивості піщаних порід, практичне використання цього горизонту обмежене і вимагає особливої уваги до питань водозабезпечення та його ефективного управління. Надійність, професіоналізм та якість – наші основні принципи у бурінні свердловин у київській області та районах столиці.
Водоносний комплекс тріщинуватої зони кристалічних порід докембрію і кори їх вивітрювання. Обрій поширений повсюдно (внаслідок чого на рис.1 не позначений) і вважається основним носієм води для централізованого водопостачання населених пунктів * . Якщо вас цікавить буріння свердловин на воду, то важливо відзначити, що ціна цієї послуги формується виходячи зі складності кожного конкретного замовлення.
Водоносний комплекс тріщинуватої зони напірний. Розмір натиску залежно від рельєфу коливається від 10-15 в долинах річок до 40-50 м на вододілах. Глибина залягання п’єзометричного рівня відповідно змінюється від 1,5 м до 15-20 м. Глибина розвитку ефективної тріщинуватості кристалічних порід, коливається в межах 90-130 м. Водоносність тріщинуватої зони досить нерівномірна. У зонах тектонічних порушень дебіти свердловин досягають 10-15 дм 3 /с за зниження рівня на 15-25 м. За межами тектонічних зон дебіти свердловин перевищують 0,5-1,5 дм 3 /с при зниженні рівня на 25-40 м. Харчування водоносного комплексу інфільтраційне, частково дренується в долинах річок і в глибоко врізаних балках. Наші клієнти можуть розраховувати на надійне буріння свердловин на воду під ключ та безперервне водопостачання. Наші послуги включають буріння свердловин ціна яких приємно здивує вас.
Води прісні, гідрокарбонатного магнієво-кальцієвого та натрієво-кальцієвого складу із сухим залишком 0,3-0,6 г/дм 3 та загальною жорсткістю 5-7 мг-екв/дм 3 . За якісним складом води відповідають вимогам ДСТУ “Вода питна”.
Примітка: * у районі Сквири було виявлено радонові води з концентрацією радону від 90-150 еман. Вміст урану у воді 6,5 х 10 -7 -1,3 х 10 -6 г/дм 3 та не перевищує вимог ДСТУ “Вода питна”.
Буріння свердловин під воду Київська область
- Баришівський
- Білоцерківський
- Богуславський
- Бориспільський
- Бородянський
- Броварський
- Васильківський
- Вишгородський
- Володарський
- Згуровський
- Іванківський
- Кагарлицький
- Києво-Святошинський
- Макарівський
- Миронівський
- Обухівський
- Переяслав-Хмельницький
- Поліський
- Рокитнянський
- Сквирський
- Ставищенський
- Таращанський
- Тетіївський
- Фастівський
- Яготинський
У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.