Миронівський район
Район межує на півночі з Бориспільським (за акваторією Канівського водосховища ), на півдні – з Богуславським, на заході – з Рокитнянським районами Київської області; на півдні з Канівським районом Черкаської області.
Площа – 904 км.
Гідрогеологічні умови району складні та зумовлені низкою природних факторів – приуроченістю до зчленування частини Українського щита та Дніпровсько-Донецького артезіанського басейну, особливостями геологічної будови, тектоніки, геоморфології, клімату. Водоносні горизонти, пов’язані з осадовою товщею, поширені дискретно. Балочна мережа сприяють інтенсивному водообміну підземних вод і прямого гідравлічного зв’язку водоносних горизонтів. Водостійкі товщі поширені локально та представлені важкими суглинками нижньочетвертого віку, червоно-бурими та строкатими глинами пліоцену та міоцену, мергелями та глинами київської почти еоцену. Інженерно-геологічна компанія “Акваторія” надає такі послуги, як буріння свердловин.
Водоносний горизонт у болотних та озерно-болотних відкладах голоцену ( b,lb H) (рис.1) поширений окремих ділянках заплав річок. Водовмісні породи представлені темно сірими мулистими суглинками та торфом потужністю від 0,1 до 4,8 м. Торф підстилається всюди алювіальними суглинками та пісками.
Рис.1. Ландшафтно-гідрогеологічні комплекси Мироновського району *
Умови надання такої послуги, як буріння свердловин, ціни на неї та особливості роботи можна уточнити при оформленні замовлення.
Горизонт має вільне дзеркало ґрунтових вод, і його рівень тісно пов’язаний з поверхневими водотоками. Статичні рівні ґрунтових вод встановлюються на глибині від 0 до 0,3 метрів. Коефіцієнти фільтрації торфів, визначені експрес-відкачуванням, варіюють від 0,3 до 3,4 м/добу, середнє значення найчастіше становить від 1,3 до 2,9 м/добу. Харчування цього горизонту здійснюється шляхом інфільтрації, а вода дренується у руслах річок. Води в болотних відкладеннях є прісними, гідрокарбонатно-кальцієвими з високим вмістом органічних сполук і, отже, не придатні для водопостачання. Якщо ви хочете замовити свердловин на воду ціна залежить від глибини буріння і геологічних умов місцевості. Для точного розрахунку вартості послуги, рекомендуємо зв’язатися з нами безпосередньо, надавши докладнішу інформацію про ваш проект.
Цей водоносний горизонт знаходиться в алювіальних відкладах надзаплавних терас середнього та верхнього неоплейстоцену. Його розвиток обмежений і, в основному, простежується вздовж долин великих річок. Водоносні породи представлені різнозернистими пісками, що сягають потужності до 9,0 метрів. Верхня частина розрізу складається із суглинків із потужністю від 2,0 до 7,6 метрів. Горизонт є безнапірним, і глибина залягання рівня ґрунтових вод коливається від 1,0 до 14,5 метрів. Вода в даному горизонті збагачена та характеризується гарною водоносністю. Дебіти свердловин варіюють від 34,6 до 1296,0 м³/добу. Живлення цього водоносного горизонту здійснюється інфільтраційним шляхом, і, в деяких місцях, відсутність водоупорів сприяє розвантаженню водоносних горизонтів, що знаходяться нижче. Мінералізація ґрунтових вод в основному знаходиться в діапазоні від 0,46 до 1,0 г/дм, хоча в деяких колодязях може досягати 2,9 г/дм. За хімічним складом вода являє собою гідрокарбонатно-кальцієві та магнієво-кальцієві типи, і широко використовується для водопостачання через шахтні колодязі та свердловини. Наша команда спеціалістів здійснює буріння свердловин на воду та гарантує якісну роботу. Замовивши буріння свердловин ціна роботи буде озвучено після повного прорахунку проекту.
Водоносний горизонт, що складається з пісків та глин пліоцену (N1sg+Nacb), має острівне поширення. Його потужність складає 6-9 метрів, а глибина залягання варіює від 9 до 36 метрів. Глибина до п’єзометричного рівня води коливається від 3 до 30 метрів і величина напору не перевищує 25 метрів. Цей водоносний горизонт характеризується гарною водозбагаченістю, що проявляється в дебітах свердловин, які становлять від 85 до 450 м 3 /добу, і водопровідності, яка варіює від 20 до 100 м 2 / добу. Води в даному горизонті є прісними, гідрокарбонатно-магнієвими і містять невелику кількість заліза, що не перевищує 2,4 мг/дм³. Замовивши послугу буріння свердловин на воду під ключ, ви отримаєте надійне та ефективне джерело водопостачання. Оформляйте замовлення на буріння свердловини в київській області та будьте певні як питна вода на вашій ділянці.
Водоносний горизонт, пов’язаний з канівським і бучацьким почетом еоцену (aP1-II+PIIkn, P2bc), широко поширений у північно-східній частині території. Тут його глибина змінюється від 10 до 70 метрів, а середня потужність становить 5-15 метрів. Глибина до п’єзометричного рівня варіює від +0,5 до 25 метрів у долинах рік і до 50-60 метрів на вододілах. У покрівлі цього горизонту знаходяться водотривкі відкладення неогену, а в підошві – кора вивітрювання кристалічних порід та відкладення крейдяної та юрської систем. Натиск цього горизонту має середню величину від 10 до 20 метрів і іноді сягає 30 метрів. Наші фахівці готові виконати буріння свердловин у київській області відповідно до ваших вимог. Ми також здійснюємо буріння свердловин під ключ.
Відкладення, що становлять цей горизонт, представлені товщею мілководних морських зеленувато-сірих глауконіт-кварцових пісків київського та бучацького горизонту. Ці піски залягають на підстилаючих канівських відкладах. Води цього комплексу є гідрокарбонатними кальцієвими, іноді кальцієво-магнієвими та кальцієво-натрієвими, нейтральними (рН – 6,8-7,2) або рідше слаболужними (рН – 7,3-7,9). Жорсткість вод коливається від 2 до 6,2 мг-екв/дм, а сухий залишок досягає до 1 г/дм. Живлення цього водоносного комплексу відбувається за рахунок переливу напірних вод із нижніх горизонтів. Води в даному горизонті є прісними гідрокарбонатними кальцієво-магнієвими, іноді з домішками сполук заліза концентрації від 1,0 до 1,6 мг/дм³. Замовивши у нас послугу буріння свердловин, київська область вам не доведеться переплачувати за виїзд бригади на місце роботи.
Водонасичені горизонти крейдяної системи ( Sn , сеноман ) представлені кварц-глауконітовими зеленувато-сірими пісковиками та пісками сеноманського ярусу. Потужність відкладень коливається від 1-2 м до 12 м. Залягають вони без видимої стратиграфічної перерви на відкладах верхньоальбського под’ярусу або зі слідами значного розмиву на породах юри. Перекриваються відкладеннями туронського ярусу з поступовим переходом до палеогену – з розмивом. За хімічним складом води гідрокарбонатно-кальцієві (магнієві) із загальною мінералізацією в межах 0,5-0,9 г/дм 3 . Загальна жорсткість змінюється в межах 5,2-7,3 мг-екв/дм 3 рН коливається в межах 7,0-7,5. За своїми органолептичними властивостями води сеноманського горизонту відповідають вимогам державних стандартів до питної води за хімічними та мікробіологічними показниками. Ми надаємо можливість замовити свердловин на воду в Київській області.
Водоносний горизонт, присвячений тріщинуватій зоні в кристалічних породах докембрія (AR-PR) . Поширений скрізь і залягає на глибині 1,0-230,0 м. Верхня водоупор складається з глинистої кори вивітрювання потужністю від 5-10 до 40-60 м, а нижній – щільними кристалічними породами. Середня потужність водоносної тріщинуватої зони становить 40-60 м, величина тиску змінюється від 1,0-15 м у долинах річок до 40-65 м на вододілах, глибина залягання рівня – від + 1,0 м до 76 м. Водоносність тріщинуватих зон нерівномірна. За хімічним складом переважають води гідрокарбонатні кальцієві та гідрокарбонатні кальцієво-магнієві. Загальна жорсткість змінюється від 2,7 до 6 мг-екв/дм 3 реакція нейтральна і слаболужна (рН – 6,8-7,5). Якщо вам необхідно буріння свердловин, київська область ціна відповідна якості звертайтесь до нас. Не гайте часу, замовляйте буріння свердловин на воду у нас!
Примітка: * (Текстові позначення на рис.1); в межах району проводилися експериментальні випробування а) свердловин: зверху – номер на карті та геологічний індекс водоносного горизонту, знизу абсолютна відмітка свердловини, м, ліворуч у чисельнику – дебіт, м 3 /добу, у знаменнику – зниження рівня води, м, праворуч у чисельнику – глибина до води, м, у знаменнику – мінералізація води, г/дм3; б) водопунктів – зверху – номер і геологічний індекс водоносного горизонту, ліворуч у чисельнику – сумарний дебіт, тис м 3 /добу, у знаменнику – мінералізація г/дм 3
Буріння свердловин під воду Київська область
- Баришівський
- Білоцерківський
- Богуславський
- Бориспільський
- Бородянський
- Броварський
- Васильківський
- Вишгородський
- Володарський
- Згуровський
- Іванківський
- Кагарлицький
- Києво-Святошинський
- Макарівський
- Миронівський
- Обухівський
- Переяслав-Хмельницький
- Поліський
- Рокитнянський
- Сквирський
- Ставищенський
- Таращанський
- Тетіївський
- Фастівський
- Яготинський
У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.