Таращанський район
Район межує на півночі з Рокитнянським районом Київської області, на півдні – з Лисянським районом Черкаської області, на заході – з Білоцерківським та Ставищенським, на сході – з Богуславським районами Київської області. Загальна площа цієї ділянки складає 758 квадратних кілометрів. Головними водними потоками у цьому районі є річки, серед яких виділяється Рось. Геологічні умови району дозволяють проводити якісне буріння свердловин. Тут також можна здійснити буріння свердловин на воду.
Гідрогеологічні особливості цієї місцевості є складною системою, обумовлену різними природними факторами. Ці фактори включають близьке розташування до центральної частини Українського щита, особливості геологічної структури, тектонічні рухи, характеристики рельєфу та кліматичні умови. Породи кристалічного фундаменту зазнали тектонічних змін, що вплинуло на гідрогеологічну обстановку, створюючи складності у циркуляції тріщинних вод та формуючи зони з унікальними характеристиками. Водоносні горизонти, пов’язані з осадовими утвореннями, мають обмежене поширення. Річки та яри активно сприяють переміщенню підземних вод та забезпечують прямий гідравлічний зв’язок між різними водоносними горизонтами. Якісне буріння свердловин київська область здійснює за допомогою наших фахівців. Ми якісно та ефективно виробляємо буріння свердловин ціна даної послуги формується індивідуально.
Водостійкі шари зустрічаються місцями та представлені різноманітними матеріалами, такими як важкі суглинки нижньо четвертинного віку, червоно-бурі та строкаті глини пліоцену та міоцену, мергелі та глини київської почти еоцену. На північно-східній частині території є глини середньої юри. Важливо відзначити, що водоупором для тріщинних вод у кристалічних породах докембрію часто служить глиняна кора вивітрювання.
Водоносний горизонт в алювіальних відкладеннях заплав річок і днищ балок голоцену (аН) присутній у межах заплав річок і днищ балок, утворюючи смуги шириною від 0,2 до 0,7 кілометрів. Алювіальні відкладення мають потужність, яка варіює від 0,5 до 11,0 метрів і складаються з мулуватих суглинків та пісків.
Рис.1. Ландшафтно-гідрогеологічні комплекси Таращанського району *
Нижній водоупор здебільшого залишається невизначеним, що робить цей горизонт безнапірним. Глибина, де знаходяться грунтові води, коливається не більше 0-3 метрів залежить від морфологічних особливостей балок і річкових долин. Водозбагаченість алювіальних відкладень перебуває в низькому рівні. Дебіти джерел коливаються не більше 4,34-8,67 м³/сутки, а дебіти свердловин варіюються від 8,64 до 302,4 м³/сутки. Питомі дебіти становлять 4,34-34,6 м³/добу. Якість води в даному горизонті оцінюється як задовільна, з мінералізацією, що змінюється від 0,4 до 1 г/дм, іноді досягає 1,24 г/дм. Наша компанія виробляє буріння свердловин під ключ у Києві та області. Варто відзначити, що буріння свердловин ціни формуються виходячи зі специфіки кожного конкретного замовлення.
Водоносний обрій в алювіальних відкладеннях першої-четвертої надзаплавної тераси, віднесеної до середнього та верхнього неоплейстоцену (а1-4РII-III), представлений обмежено, переважно вздовж долин великих річок. Породи, що сприяють водоносності, представлені пісками різносортними з потужністю до 9,0 метрів. У верхній частині розрізу переважають суглинки, що досягають потужності від 2,0 до 7,6 метрів. Горизонт водоносності позбавлений напору, а глибина залягання рівня ґрунтових вод варіює в межах 10-145 метрів. У цьому горизонті висока водозбагаченість. Дебіти свердловин коливаються не більше 34,6-1296,0 м³/сутки. Підживлення водоносного горизонту здійснюється в основному через інфільтрацію, а частково, без водоупорів, за рахунок розвантаження більш нижніх водоносних горизонтів. Мінералізація ґрунтових вод зазвичай знаходиться в діапазоні 0,46-1,0 г/дм³, хоча в деяких колодязях вона може досягати 2,9 г/дм³. За хімічним складом води переважають гідрокарбонатні кальцієві та магнієво-кальцієві сполуки, що широко використовуються для водопостачання через шахтні колодязі та свердловини. Інженерно-геологічна компанія “Акваторія” здійснює буріння свердловини у київській області швидко, якісно та за демократичною ціною.
Водоносний комплекс, що знаходиться в різних генетичних відкладеннях пліоцену-еоплейстоцену та неоплейстоцену (aN1-2, EII, a vdPI, a,f,lg,gPII, e,vdPII-III), широко поширений у цій галузі і характеризується незвичайними змінами в літологічному складі і фільтраційних характеристик водоносних порід як за площею, так і у вертикальному розрізі. Загальна потужність комплексу варіює в середньому від 8,0 до 20,0 метрів. Глибина, де знаходиться статичний рівень води, зазвичай становить від 5,0 до 20,0 метрів. Дебіти свердловин у четвертинних відкладах залежать від літологічного складу водоносних порід і змінюються від 43,2 м³/добу до 604,8 м³/добу, з питомими дебітами від 8,64 до 164,16 м³/добу. Води зазвичай прісні та за хімічним складом гідрокарбонатні магнієво-кальцієві, але іноді забруднені нітратами, амонієм та нафтопродуктами. Ми здійснюємо буріння свердловин під ключ, гарантуючи високу якість роботи на кожному її етапі.
Водоносний горизонт, пов’язаний з канівським і бучацьким почетом еоцену (P2kn-kv), широко поширений у північно-східній частині даної області. Глибина цього горизонту змінюється від 10-30 до 70,0 метрів. Середня потужність горизонту становить 5-15 метрів, а глибина до п’єзометричного рівня варіює від +0,5-25 метрів у долинах рік до 50-60 метрів на вододілах. У покрівлі цього горизонту знаходяться водотривкі відкладення неогену, а в підошві – кора вивітрювання кристалічних порід та відкладення крейдяної та юрської систем. Середнє значення напору становить 10-20 метрів, іноді досягаючи 30 метрів. Якщо вас цікавить буріння свердловин на воду в київській області, звертайтесь до нас. “Акваторія” виконає роботу в найкоротші терміни. Відкладення представлені мілководними морськими зеленувато-сірими глауконіт-кварцовими пісками київського та бучацького горизонту, що знаходяться над канівськими відкладеннями. Води в цьому комплексі зазвичай гідрокарбонатні кальцієві, рідше кальцієво-магнієві та кальцієво-натрієві, характеризуються нейтральною кислотністю (рН – 6,8-7,2) або слабкою лужністю (рН – 7,3-7,9), з жорсткістю в діапазоні від 2 до 6,2 мг-екв/дм³ та сухим залишком до 1 г/дм³. Підживлення водоносного комплексу здійснюється переливом напірних вод із нижніх горизонтів. Води переважно прісні, гідрокарбонатні кальцієво-магнієві, іноді з невеликим вмістом сполук заліза (1,0-1,6 мг/дм³). Ми здійснюємо буріння свердловин у київській області та всіх районах столиці. Якщо ви хочете замовити таку послугу, як буріння свердловин, київська область ціна буде розрахована нами після оформлення замовлення та виїзду бригади на місцевість.
Водоносний обрій, пов’язаний з тріщинуватою зоною в кристалічних породах докембрія, широко поширений на цій території і знаходиться на глибинах, що змінюються від 1,0 до 230,0 метрів. Верхній водоупор складається з глинистої кори вивітрювання, чия потужність варіює від 5-10 до 40-60 метрів, тоді як нижній водоупор складається із щільних кристалічних порід. Середня потужність цієї водоносної тріщинуватої зони становить 40-60 метрів, і натиск у воді змінюється від 1,0-15 метрів у долинах річок до 40-65 метрів на вододілах. Глибина, де знаходиться рівень води, варіює від +1,0 метра до 76 метрів. Водоносність тріщинуватих зон дуже нерівномірна. За хімічним складом переважають води гідрокарбонатні кальцієві та гідрокарбонатні кальцієво-магнієві. Загальна жорсткість води змінюється в межах від 2,7 до 6 мг-екв/дм3, а реакція води нейтральна або слаболужна (рН – 6,8-7,5). Якщо ви оформите послугу буріння свердловин на воду, ціна буде озвучена максимально швидко. Ми гарантуємо високу якість своєї роботи та конкурентоспроможність цін на наші послуги.
Примітка: * (Текстові позначення на рис.1); в межах Таращанського району проводилися експериментальні випробування а) свердловин: зверху – номер на карті та геологічний індекс водоносного горизонту, знизу абсолютна відмітка свердловини, м, ліворуч у чисельнику – дебіт, м 3 /добу, у знаменнику – зниження рівня води, м, справа у чисельнику – глибина до води, м, у знаменнику – мінералізація води, г/дм3; б) водопунктів – зверху – номер та геологічний індекс водоносного горизонту, зліва у чисельнику – сумарний дебіт, тис м 3 /добу, у знаменнику – мінералізація г/дм 3
Буріння свердловин під воду Київська область
- Баришівський
- Білоцерківський
- Богуславський
- Бориспільський
- Бородянський
- Броварський
- Васильківський
- Вишгородський
- Володарський
- Згуровський
- Іванківський
- Кагарлицький
- Києво-Святошинський
- Макарівський
- Миронівський
- Обухівський
- Переяслав-Хмельницький
- Поліський
- Рокитнянський
- Сквирський
- Ставищенський
- Таращанський
- Тетіївський
- Фастівський
- Яготинський
У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.