Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Буріння свердловини на воду в Макарові та районі недорого

Буріння свердловини на воду в Макарові та районі недорого
Буріння свердловини на воду в Макарові та районі недорого
контент-менеджер
грудня 13.2016
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

Макарівський район знаходиться на заході Київської області, адміністративний центр - смт Макарів. Основна річка Здвиж. Основні населені пункти: Яблунівка, Соснівка, Небелиця, Лисиця, Калинівка. Територія району знаходиться в Київському Поліссі, розробленому льодовиками. Найбільш високі точки знаходяться в крайній східній частині (184м) і на заході - 182м. В межах Макарова - близько 166м, на півночі - близько 153м і на півдні - 164м над рівнем моря.

Буріння свердловин в Макарові та Макарівському районі здійснюється в різних літологічних комплексах. Рельєф являє собою Макарівської моренно-зандрову рівнину. Стандартна геологічна колонка четвертинних порід зверху вниз: елювіальні відклади потужністю до 1.8м (супіски, суглинки, піски). Елювіально-делювіальні опади максимальною потужністю до 15м (лесовидні суглинки і супіски, прошарки викопного грунту). Льодовикові опади - моренні суглинки, супіски з валунами, уламками корінних порід.

makarov2

З карти четвертинних відкладень

У західній частині району з дочетвертинного відкладень переважає неогенова система. На південному заході - товща строкатих глин пліоценового віку. На північний захід замінюється новопетрівської серією полтавської серії - сірими і строкатими каолінітової разнозерністимі пісками з прошарками глин. Де смт Макарів та на схід від замінюються покладами спершу київської, потім Обухівській свитою - глинами, мергелями, пісками, алевритами, прошарками пісковиків. Буріння свердловин на воду в Макарові та Макарівському районі проводиться в перерахованих вище породах.

makarov3 

Викопіювання з карти дочетвертинного відкладень

Свердловина для води може бути замовлена ​​в нашій фірмі. Глибина залягання четвертинного безнапірного водоносного горизонту близько 20м, вода може використовуватися для технічних цілей. Полтавський горизонт знаходиться на глибині до 40 м, якість води середнє. Харківський горизонт не водоносний. Бучацький горизонт залягає на глибині 65-70м, вода з високим вмістом заліза. Сеноманский горизонт знаходиться на глибині до 100 м, вода хорошої якості. На більш глибоких горизонтах залягають граніти.

Облаштування свердловини на воду

Після бурових робіт йде облаштування свердловини на воду. Тепер необхідно організувати подачу води в будинок, захистити воду від замерзання взимку, захистити від забруднення. Для цієї мети служить кесон, що представляє собою водонепроникний металевий бак. Для нього риють котлован шириною більше кесона на 20-30см, горловина кесона повинен бути вище поверхні землі на 15-20см. Це необхідно для захисту від паводкових вод, від підйому води під час сильних дощів.

Відео огляд Макарівського району(посилання)

В свердловині крім цього встановлюється насос, муфта, трос, труби, гідроакумулятор. Облаштування свердловини в Макарові та Макарівському районі може бути замовлено в комплексі з бурінням.

Скільки коштує пробурити свердловину?

З дочетвертинних відкладів в районі розвинені неогенові і палеогенові відкладення. В основному з ними пов'язані наявні водоносні горизонти. Ціна свердловини на воду складається з глибини їх залягання, міцності порід та ступеню обводнення порід.

Самий поверхневий горизонт з водою знаходиться до глибини 20м. Ціна свердловини на воду буде тут найнижчою, але ця вода годиться тільки для технічних цілей. Глибину залягання водоносних горизонтів, наявність або відсутність горизонту важливо знати перед тим, як пробурити свердловину. Ці відомості необхідні для проектування геолого-технічного наряду з даними за способом буріння, початковим і кінцевим діаметром свердловини.

Вартість свердловини в районі буде найвища для сеноманського горизонту, що залягає на глибині до 100 м.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.