Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Послуги з буріння свердловин під воду в Фастові - ціна

Послуги з буріння свердловин під воду в Фастові - ціна
Послуги з буріння свердловин під воду в Фастові - ціна
контент-менеджер
грудня 13.2016
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

Фастівський район розташований в західній частині Київської області, адміністративний центр - Фастів, не входить до складу району. Територією протікають річки Ірпінь, Унава, Кам'янка. Основні населені пункти: Кожанка, Борова, Ярошівка, Федорівка. Рельєф являє собою моренно-зандрову перегляціальную, лесових, слабо горбисту рівнину середньо плейстоценового віку, утворену дією льодовика. На більшій частині території абсолютні відмітки поверхні в межах 197-203м, тільки на півночі позначки знижуються до 141м над рівнем моря.

fastov1

Розташування району на фізико-географічній карті.

Район розташовується в межах Придніпровської височини на неогеновому і докембрийскій основі. На її більш дрібної структурі - Київської лесовому рівнині з інтенсивним доллиним розчленуванням.

 Буріння свердловин в Фастові та Фастівському районі в верхніх шарах в основному проводиться в еллювіальних опадах: супісках, суглинках, пісках. Нижче по розрізу залягають делювіально-еолові і елювіальний опади потужністю до 4 м (піски, супіски). Нижче йдуть льодовикові і водно-льодовикові опади: морені суглинки і супіски з валунами, уламками порід, піски разнозерністие. Нижче - делювіально-елювіальний разнозерністие піски, супіски.

fastov2

З карти четвертинних відкладень

Фастів розташований на березі р. Унави з неоформленої річковою долиною. Далі по обидві сторони від русла вони переходять спершу в морено-зандрову рівнину, потім в лесову легковолнисту рівнину. Потужність четвертинних відкладень може досягати до 35м. Буріння свердловин на воду в Фастові та Фастівському районі здійснюється орієнтовно з глибини 40 м в полтавському горизонті. Але цей горизонт може зустрічатися не скрізь.

fastov3

      Викопіювання з карти до четвертинних відкладень

З корінних порід в районі в основному поширені верхненеогеновие жовтувато-бурі глини пліоценового віку. Свердловина для води в районі може буритися не у всіх водоносних горизонтах, точніше рідко де він є. Немає горизонтів в Харківському, сеноманського, Юрському горизонтах і лише місцями є в Полтавському. До Бучацького горизонту теж можна добурити зрідка, залягає приблизно на глибині 90 м, якість води середнє.

Облаштування свердловини на воду

Після закінчення буріння починається облаштування свердловини на воду. Тепер потрібно провести води в будинок, захистити свердловину від промерзання, захистити воду від забруднення. Цю роль виконує кесон - металевий водонепроникний бак. У місці свердловини риється котлован, ширина якого на 20-30см більше розміру кесона. Горловина кесона повинна підніматися над поверхнею землі на 15-20см щоб захистити свердловину від повеневої води, і від затоплення від сильних дощів.

Конструкції для облаштування свердловин можуть бути найрізноманітніші, основними складовими є: гідроакумулятор, трос, насос, труби. Вони встановлюються в свердловині. Облаштування свердловини в Фастові та Фастівському районе можно замовити в нашій компанії.

Скільки коштує пробурити свердловину?

На території в основному поширені неогенові відкладення, опади палеогену з'являються локально, вздовж русла річок також локально зустрічаються давні протерозойские і архейські магматичні і метаморфічні комплекси. Ціна свердловини на воду залежить від міцності порід, по яких проводиться буріння, їх обводнення, від глибини залягання горизонту води.

На території практично не зустрічаються багато водоносні горизонти, деякі можуть зустрітися не скрізь. Вартість свердловини в районі тому може включати камеральні роботи по обробці різних звітів на суміжних ділянках. Тому що є ризик не зустріти необхідний горизонт з водою. Проводиться робота з архівними матеріалами, з геологічними і гідрогеологічними картами. Це необхідно, щоб пробурити свердловину, де є велика ймовірність зустрічі водного горизонту.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.