Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Буріння свердловини під воду в Києво-Святошинському районі

Буріння свердловини під воду в Києво-Святошинському районі
Буріння свердловини під воду в Києво-Святошинському районі
контент-менеджер
грудня 10.2016
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

Києво-Святошинський район розташований в центральній частині області, столиця в Києві. Основні річки - Ірпінь, Нивка. Основні населені пункти: Вишневе, Боярка, Буча, Ірпінь. На геоморфологической мапі район знаходиться на Макарівської зандрової рівнині в межах Київського Полісся з палеоген-неогенових підставою. Абсолютні позначки поверхні в північній частині - близько 131м, на сході - близько 169м, на півдні - близько 176м і на заході - близько 119м над рівнем моря.

boyarka-1

Розташування району на фізико-географічній карті.

Велика частина території знаходиться на третьому надзаплавної терасі водно-льодовикового походження. Інша частина в межах моренно-зандрової денудаційно-акумулятивній рівнині з накладенням субаеральних форм. Буріння свердловин в Вишневому, Боярці Києво-Святошинського району в верхніх шарах в основному проводиться в піщаних відкладеннях третьої надзаплавної тераси часто потужністю до 50м. Іноді в них бувають досить потужні прошарки суглинків. Зверху можуть залягати озерно-болотні відкладення з торфом. Також в геологічному розрізі зустрічаються водно-льодовикові піщано-гравійні відкладення з супісками, суглинками, з валунами і уламками порід.

 Відео огляд Києво-Святошинського району(посилання)

Річка Ірпінь має добре розвинені, розроблені надзаплавні тераси, які широкою смугою тягнуться на східному узбережжі, представлені в основному піщаними відкладеннями великої потужності. На західному березі річки алювіальні тераси не такі широкі. Тут в основному розвинені починаючи зверху розрізу моренні суглинки, супіски, озерно-алювіальні суглинки, піски.Буріння свердловин на воду в Вишневому, Боярці Києво-Святошинського районапроводітся на значну глибини з урахуванням того, що потужність четвертинних відкладень значна.

boyarka-3

Викопіювання з карти дочетвертинного відкладень

Корінні опади у східній частині представлені канівської серією (середній палеоген) - пісковиками, алевритами, глиною. У центральній частині поширена товща щільних червонувато-бурих глин пліоцену віку, товща строкатих щільних, в'язких, жирних глин верхнеміоценового віку. А на заході району розвинені відкладення київської свити (ніжнееоценовие) - глини, мергелі, в підошві - піски. Свердловина для води в четвертинних відкладеннях до глибини 25м використовується для технічних цілей.

Облаштування свердловини на воду

У пристрій автономної мережі водопостачання входить облаштування свердловини на воду, в результаті якого проводиться укладання трубопроводу, підключення обладнання.

Свердловина на воду обсаджується обсадними трубами для захисту стінок від руйнування, для захисту від змішування води вище розташованими грунтовими водами. У підошві свердловини встановлюється насос, від якого вгору піднімаються кабель і трос. Насос управляється через реле автоматики, який підключений до стабілізатора напруги.

Зі свердловини вода по трубі спершу потрапляє в гідроакумулятор, далі по трубі подається в будинок. Це досить складна конструкція кесона з його підземним пристроєм у вигляді підвалу. Облаштування свердловини в Вишневому, Боярці та інших населених пунктах Києво-Святошинського району може виконати наша компанія.

Скільки коштує пробурити свердловину?

Грунтові води в четвертинних відкладеннях знаходяться на глибині до 25 м, вода не високої якості. Наступний водоносний горизонт полтавський знаходиться на глибині до 50м, якість води середня. Ще глибше на глибині до 65 м знаходиться харківський горизонт із середньою якістю води. Перед тим як пробурити свердловину до цього горизонту, необхідно переконатися в задовільній якості води. Тому що вода цього горизонту часто містить підвищений вміст заліза.

Ціна свердловини на воду буває вище, коли збільшується глибина буріння, коли складні гірничо-геологічні та гідрогеологічні умови. Наступний Бучацький горизонт поширений на глибині до 100 м, води теж озалізнений. Ще глибше до 130м потрібно бурити до сеноманського горизонту, якість води відмінне. Юрський горизонт зустрічається локально на глибині до 300 м, якість води хороше. Вартість свердловини в районі для вашої ділянки ви можете уточнити, зв'язавшись з нашим інженером.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.