Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Буріння свердловин в Вишгороді та області

Буріння свердловин в Вишгороді та області
Буріння свердловин в Вишгороді та області
контент-менеджер
грудня 13.2016
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

Вишгородський район знаходиться у північній частині Київської області. Тут розташовані такі великі міста: Вишгород, Сухолуччя, Глібівка, Димер, Катюжанка. Район розташований по обидва береги Київського водосховища.

Перед тим як буде проведено буріння свердловин у Вишгородському районі, вивчаються геологічні особливості будови. Верхні шари порід, які потрібно буде пробурити - вони відображені на мапі четвертинних відкладень. Самі ж основні водоносні горизонти зазвичай пов'язані з дочетвертинними породами.

vyshgorod2

Викопіювання з карти дочетвертинних відкладів

Буріння свердловин на воду у Вишгородському районі в південно-західній частині проводиться в глинистих породах пліоценової товщі верхнього неогену. Глини чорно-бурого кольору, щільні, в різному ступені піщанисті. Такі породи цілком можуть бути водоупорами для верхніх четвертинних шарів.

vyshgorod3

Викопіювання з геоморфологічної карти

Свердловина для води зазвичай буриться в дочетвертинних породах, тому що в верхніх четвертинних відкладах якість води не дуже хороша через забруднення. Так само в західній частині району розвинені безкарбонатні алеврити Обухівській світи середнього палеогену. Ще на північ залягають нерозчленовані відкладення київської і Обухівської світи, представлені глинами, мергелями і пісками в підошві.

Облаштування свердловини у Вишгородському районі включає в себе установку всього необхідного обладнання для подачі води. Можливо кілька варіантів такого обладнання. Все залежить від того, наскільки капітально обладнується свердловина. В цілому облаштування свердловини на воду включає установку кесона, потім встановлюють глибинний насос, гідроакумулятор.

Відео огляд Вишгородського району(посилання)

Згідно геоморфологічної мапи західна частина району розташована на третій водно-льодовиковій надзаплавній терасі. Південно-західна і південна частини складені моренно-зандровими, денудаційно-акумулятивними формами рельєфу.

Коли необхідно пробурити свердловину - важливо знати особливості рельєфу, на якій глибині знаходиться цікавий водоносний горизонт, ніж складені вище залягаючі шари. Південні частини району складені потужним шаром алювіальних річкових відкладень і відкладеннями днищ балок. На східному узбережжі водосховища поширені відкладення першої надзаплавної тераси.

Артезіанська свердловина зазвичай знаходиться між двома водотривкими шарами. Тому для цієї води завжди притаманний гідравлічний тиск. Для досліджуваного району в четвертинних відкладах немає водоносного горизонту. Найближчий до поверхні полтавський горизонт знаходиться в середньому на глибині до 50м. У Бучацькому горизонті (в середньому на глибині до 110м) підвищений вміст заліза.

Щоб дізнатися, скільки коштує пробурити свердловину - можна зателефонувати за контактним телефоном на сайті. З Вами зв'яжеться наш менеджер. Ціна свердловини на воду зростає зі збільшенням глибини буріння, коли зустрічаються дуже міцні породи, коли складні умови буріння. Найглибші і дорогі свердловини в районі - пробурені в сеноманському (до 165м, якість хороша) та юрському (до 310м, якість хороша) водоносних горизонтах. Вартість свердловини в районі зазвичай від 500 гривень за погонний метр.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.