Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Буріння свердловин під ключ в Борисполі і Бориспільському районі - ціни

Буріння свердловин під ключ в Борисполі і Бориспільському районі - ціни
Буріння свердловин під ключ в Борисполі і Бориспільському районі - ціни
контент-менеджер
грудня 13.2016
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

Бориспільський район розташований на сході Київської області. Бориспіль є адміністративним центром, але не входить до складу району. Основні населені пункти: Велика Олександрівка, Іванків, Вишеньки, Глибоке, Любарці, Старе. Практично вся західна частина району примикає до берегів Дніпра. Середні абсолютні відмітки поверхні в Борисполі - близько 114м, на півночі - 125м, на сході - 98м, на півдні - близько 115м і в західній прибережній частині - 89м над рівнем моря.

Буріння свердловин в Борисполі і Бориспільському районі проводиться для вивчення геологічних, літологічних і гідрогеологічних особливостей ділянки. На більшій території під четвертинними відкладеннями залягають середньо палеогенові породи київської світи, складені знизу по розрізу: пісками, глинами, мергелями.

boryspol2

Викопіювання з карти дочетвертинних відкладів

Буріння свердловин на воду в Борисполі і Бориспільському районі в верхніх шарах проводиться переважно в лесовидних суглинках і піщаних відкладеннях еолового, перегляціального, льодовикового походження. У східній частині локально зустрічаються болотисті відкладення, мули. На південний схід - лесовидні суглинки.

boryspol3

Викопіювання з карти четвертинних відкладень

Свердловина для води у цьому районі буриться в наступних горизонтах: Полтавський, Бучацький та Сеноманський. Помічено, що зі збільшенням глибини водоносного горизонту стає краще якість води. На якій глибині залягає водоносний горизонт - це залежить від потужності четвертинних відкладень і потужності вище залягаючих горизонтів 

Облаштування свердловини в Борисполі і Бориспільському районі включає в себе монтаж спеціального обладнання, що забезпечує безперервну подачу води. На першому етапі підбирається таке обладнання. Найважливішим елементом є кесон, що нагадує водонепроникну бочку. Захищає воду від забруднення і замерзання.

Відео огляд Бориспільского району(посилання)

Облаштування свердловини на воду починається з викопування котловану для такого кесона. При цьому діаметр ями роблять на 20-30см більше діаметра кесона. Заглиблювати яму потрібно настільки, щоб верхівка кесона висовувалася на 15-20см. Це необхідно для захисту кесона від підйому води під час паводків, сильних дощів. Також в свердловину встановлюється насос для підкачки води, муфта, трос, труби, гідроакумулятор.

Перед тим як пробурити свердловину робиться проект робіт, в якому враховуються геологічні особливості території. В геоморфологічному відношенні більша частина території розташовується на третій надзаплавній льодовиково-паводковій терасі середньо четвертинного віку.

Скільки коштує пробурити свердловину - щоб відповісти потрібно дізнатися геологічну будову ділянки. Звичайні колодязі мають глибину до десяти метрів. На цій глибині залягають четвертинні відкладення. На водотривких глинистих і суглинних грунтах можуть накопичуватися атмосферні опади, утворивши «верховодку». В основному це технічні води.

Ціна свердловини на воду зростає в міру збільшення глибин знаходження водоносних горизонтів. У досліджуваному районі в четвертинних відкладеннях немає водоносного горизонту. Глибина залягання полтавського горизонту 30-40м, в воді підвищений вміст заліза. Харківський горизонт не водоносний. Глибина залягання бучацького горизонту - 70-80м, підвищений вміст заліза. Сеноманский горизонт знаходиться на глибині 120-130м, вода відмінної якості. Глибина юрського горизонту 260-280м, вода хорошої якості.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.