Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Буріння свердловин в Василькові та районі

Буріння свердловин в Василькові та районі
Буріння свердловин в Василькові та районі
контент-менеджер
грудня 27.2016
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

Васильківський район знаходиться в центральній частині Київської області. Васильків є адміністративною столицею, але не входить до складу району. Великі річки Стугна і Протока. Населені пункти: Гребінки, Стави, Мар'янівка, Тростинка, Глеваха. Абсолютні позначки поверхні в середньому 178-183м над рівнем моря, в долинах річок - близько 168м.

Територія району розташована в межах льодовикової Північно-західної перегляціальною областю з лесових слабо акумулятивного-денудаційними рельєфом. Буріння свердловин в Василькові та Васильківському районі в верхніх шарах в основному здійснюється в верхне четвертичных елювіальних, еолово-делювіальних відкладах, переважно в суглинках. На північному заході - це елювіально-делювіально-еолові опади. В межах річкових долин - це делювіально-еолові піщані опади.

vasilkov-2

З карти четвертинних відкладень

Буріння свердловин на воду в районі проводиться в наступних шарах четвертинних відкладень. На геологічному розрізі зверху розташована 15-20м товща лесовидних суглинків елювіального, еолово-делювіального походження. Під ним йде невелика товща флювіогляціальних суглинків. Ще нижче йде приблизно 5-ти метрова товща морених суглинків і супісків. Потім йдуть льодовикові відкладення потужністю близько 10м - зверху піщані опади, знизу суглинки.

vasilkov-3

Викопіювання з карти дочетвертинного відкладень

Хорошої якості вода зазвичай пов'язана з до четвертинними породами. У районі широко поширена верхненеогеновая (пліоценовими) товща червонувато-бурих щільних глин в різному ступені запесоченних. Уздовж русла річок смугою тягнеться об'єднаний верхнє еоценовий комплекс палеогенового віку: Обухівська свита (бескарбонатних алевролітів), київська свита (глини, мергелі, в підошві - піски). Свердловина для води в четвертинних відкладеннях глибиною до 20м буриться для споживання в технічних цілях.

Облаштування свердловини на воду

На наступному етапі налагоджують подачу води на ділянку і в будинок. Для цього проводиться облаштування свердловини на воду. Під землею встановлюється кесон, підключають обладнання, прокладають труби.

При бурінні свердловина обсаджується обсадними трубами. Вони надають стінок стійкість, захищають від проникнення верхніх горизонтів води. У підошві встановлюється насос, з'єднаний тросом і кабелем. Для управління подачею води, для керування насосом встановлюється реле автоматики, стабілізатор напруги.

Відео огляд Васильківского району(посилання)

Для кесона викопують яму розміром, більше ніж кесон на 20-30см. Іноді для більш капітальних проектів для кесона обладнають спеціальне підвальне приміщення. Вода зі свердловини подається в гідроакумулятор, по трубах йде далі в приміщення і на садову ділянку.

Облаштування свердловини в Києві і по області проводить наша компанія.

Скільки коштує пробурити свердловину?

Полтавський горизонт, розташований на глибині 30-45м, зустрічається тільки місцями.

Щоб пробурити свердловину необходімо проаналізувати дані буріння по сусіднім ділянкам, вивчити геологічні карти.

Ціна свердловини на воду в районі може бути вище, тому що немає харківського водоносного горизонту. У Бучацькому горизонті, розташованому на глибині 80-100м, в воді підвищений вміст заліза. Відсутня наступний сеноманский горизонт. І тільки місцями зустрічається найглибший юрський горизонт з гарною якістю води, розташований на глибині до 120 м.

Вартість свердловини в районі попередньо розраховується індивідуально для кожної ділянки і згодом може бути скоригована за результатами буріння.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.