Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Буріння свердловин в Іванкові та Іванківському районі

Буріння свердловин в Іванкові та Іванківському районі
Буріння свердловин в Іванкові та Іванківському районі
контент-менеджер
грудня 10.2016
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

Іванківський район знаходиться на півночі Київської області, на правому березі Дніпра. Також протікають такі річки, як Тетерів, Жерева, Мурава. Смт Іванків є адміністративним центром. Основні населені пункти: Прип'ять, Чорнобиль, Дитятки, Страхолісся, Димер. Район знаходиться в складі Придніпровської аллювіальної низовини, в межах Київського Полісся з палеоген-неогенових підставою, в його більш дрібної структурі - Розважаевско-Чорнобильській моренно-зандрової рівнині з ділянками моренно-горбистого рельєфу. Середні абсолютні позначки поверхні на півночі - 92м, на сході ближче до Дніпра - близько 106м, на півдні - до 146м і на заході - 111м над рівнем моря. На північному сході район примикає до узбережжя Дніпра.

Корінні опади на заході району представлені міоценової системою нижнього неогену (сарматський ярус) - строкатими глинами, пісками. В Іванкові і на схід від вони переходять в олігоценові відкладення харківської свити - піски, алеврити, глини. Буріння свердловин в Іванкові та Іванківському районі проводиться, спершу по породам четвертинних відкладень, потім по породам палеогену або неогену, потім по більш древнім породам.

2

 Викопіювання з карти дочетвертинного відкладень

Четвертичная система складена пісками, суглинками, глиною, прошарками торфу. Буріння свердловин на воду в Іванкові та Іванківському районі здійснюється в основному по піщаних порід у верхніх шарах. Великим поширенням тут користуються водно-льодовикові відкладення. Уздовж русел малих річок поширені алювіальні відкладення четвертої надзаплавної тераси. Ближче до р. Дніпро - алювіальні відкладення третій надзаплавної тераси.

Хорошої якості вода починається на глибині 110м. Свердловина для води зазвичай буриться на більш глибокі горизонти, ніж четвертинні відкладення. Перший водоносний безнапірний горизонт знаходиться на глибині до 20 м, вода технічна. Полтавський горизонт на глибині до 40 м, вода з підвищеним вмістом заліза. Харківський горизонт не водоносний. Бучацького горизонт знаходиться на глибині до 80м, вода сильно озалізнена. Сеноманский горизонт на глибині близько 110 м, вода хорошої якості. Юрський горизонт знаходиться на глибині 230-240м, вода хорошої якості.

Відео огляд Іванківського району(посилання)

Наступним етапом після буріння свердловини є її облаштування. І буріння, і облаштування свердловини в Іванкові та Іванківському районі може виконати наша фірма. Такий вид робіт необхідний для захисту свердловини від замерзання, щоб вода не забруднилася від сміття, а так само щоб забезпечити безперервну подачу води.

Цей етап починається з риття котловану для водонепроникною металевої бочки (кесона). Ширина котловану більше ширини кесона на 20-30см. Висота горловини кесона перевищує поверхню землі на 15-20см. Облаштування свердловини на воду допомагає захистити свердловину від затоплення паводковими водами, водами від рясних дощів. Крім цього для подачі води в свердловині встановлюють насос, Гіроаккумулятор, труби, трос, муфту, трос.

Скільки коштує пробурити свердловину?

У геоструктурном відношенні територія знаходиться на північному заході Українського кристалічного масиву і на південно-західному крилі Дніпровсько-Донецької западини. Знання текстурних, структурних, літологічних особливостей допоможе правильно пробурити свердловину. Щоб вибрати початковий діаметр, спосіб буріння - попередньо необхідно знати приблизну глибину залягання необхідного водоносного горизонту.

Зазвичай для буріння замовляють водоносні горизонти знаходяться глибше четвертинних відкладень. Ціна свердловини на воду залежить від глибини залягання необхідного водоносного горизонту. Також на ціну впливає фортеця зустрічаються порід. Вартість свердловини в районі буде вище звичайного, тому що тільки з глибини 110м з'являється вода хорошої якості.

Получить консультацию по вопросам инженерно - геологических, гидрогеологических, геодезических и других сопутствующих услугах вы можете у нас :

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.