Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Блог - Буріння та облаштування свердловин в Баришівці під ключ

Буріння та облаштування свердловин в Баришівці під ключ
Буріння та облаштування свердловин в Баришівці під ключ
контент-менеджер
грудня 13.2016
0 Коментар
Категорія:
Бурение скважин

Баришівський район розташовується на сході Київської області. Смт Баришівка є адміністративним центром. Основні населені пункти: Коржи, Бзів, Поділля, Переяславське. Досліджувана ділянка розташована в складі Придніпровської алювіальної низовини. Середні абсолютні відмітки поверхні в Баришівці - близько 102м, на півночі - 125м, на сході - 127м, на півдні - близько 94м і на заході - 100м над рівнем моря.

З корінних відкладів в районі в основному поширені середньо палеогенові породи київської світи, складені від низу до верху пісками, глинами, мергелями. Буріння свердловин в Баришівці і Баришівському районі допомагає вивчити геологічну будову, з'ясувати літологічні і гідрогеологічні особливості.

baryshevka2

Викопіювання з карти до четвертинних відкладів

Буріння свердловин на воду в Баришівці і Баришівському районі проводиться в найскладніших умовах. На північному заході поширені озерно-болотні відкладення з суглинками, мулом, прошарками торфу потужністю до 3м. На схід від Баришівки з північного заходу на південний схід простягається суцільна смуга біогенних відкладів з покладами торфу потужністю до 8м. У Баришівці і нарешті на переважній території поширені еолові відклади - верхньо плейстоценових пісків, супісків потужністю до 8м.

baryshevka3

Викопіювання з карти четвертинних відкладень

Свердловина для води може буритися в четвертинних відкладах (глибина буріння 20-30м), Бучацький горизонт (до глибини 50-70м, підвищений вміст заліза) і в сеноманському горизонті (до глибини 140-160м, якість хороша). В інших горизонтах немає водоносів.

Облаштування свердловини на воду в Баришівці

Після того як свердловина пробурена, починається етап її облаштування. Облаштування свердловини в Баришівці і Баришівському районі краще замовити у фахівців. Це пов'язано зі складністю підбору і монтажу спеціального обладнання для забезпечення безперервної подачі води.

Відео огляд Баришівського району(посилання)

Для захисту свердловини від замерзання і забруднення води необхідно встановити кесон (водонепроникна металева бочка). Облаштування свердловини на воду на початку складається з підготовки котловану, куди встановлюється кесон. Ширина котловану більше на 20-30см, ніж кесон. Глибину потрібно враховувати з того, що горловина кесона повинна підніматися над землею на 15-20 см. Це для того, щоб в свердловину не потрапляли опади, тала вода. Решта  обладнання - насос для підкачки води, муфта, трос, труби, гідроакумулятор.

Вартість свердловини в Баришівці та районі

Щоб пробурити свердловину необхідні знання про глибину залягання водоносного горизонту, літологічної будови, міцність порід, що зустрічаються. На геоморфологічній карті тут знаходиться нерозчленовані друга-третя надзаплавні алювіальні тераси. Вони представлені ​​плоскою, слабогорбистою, слаборозчленованою рівниною.

Горизонт четвертинних відкладень використовується тільки для технічних потреб. Відсутні полтавський, харківський і юрський горизонти. Скільки коштує пробурити свердловину в районі? Ціна свердловини на воду буде трохи більше через відсутність двох перших від поверхні горизонтів і збільшення глибини буріння до 50-70м. Тому для буріння використовується не малогабаритна установка, а більш важка. Позитивний момент полягає в тому, що розміщені вище шари захищають водоносні горизонти від забруднення. Вартість свердловини в районі може бути уточнена і обговорена з інженером фірми.

Отримати консультацію з питань інженерно-геологічних, гідрогеологічних, геодезичних та інших супутніх послуг ви можете у нас:

Запитай фахівців

У цьому блозі ми ділимося знаннями, але якщо ти маєш серйозні завдання, які вимагають допомоги фахівців, повідоми. Ми спробуємо розібратися та допомогти вам.

Натискаючи кнопку, ти дозволяєш обробку персональних даних і погоджуєшся з політикою конфіденційності.

Отримати консультацію з послуг Заповніть форму і ми
направимо Вам відповідь
протягом години

Або

Зворотний дзвінок

×
Функціонал знаходиться в розробці.
Приносимо свої вибачення за часові незручності.