Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Буріння під фундаменти

Дізнайтесь за 30 хвилин вартість необхідної послуги:

Дізнатись вартість
Репутація

Репутація Успішно виконуємо весь спектр інженерно-геологічних послуг з 2007 року, щороку понад 500 завдань з усіх послуг. Гарантія на послуги від 12 до 96 місяців.

Надійність

Надійність Ми завжди підбираємо оптимальне для замовника рішення, ніколи штучно не здешевлюємо вартість наших послуг та матеріалів на шкоду якості та довговічності

Чесність

Чесність Ми дотримуємося принципів чесного ведення бізнесу та проявляємо поваги до кожної людини. Нам довіряють тисячі замовників та партнерів.

Професіоналізм

Професіоналізм Професіоналами не народжуються – вони зростають. Ми виконуємо навіть дуже складні проекти і кожен об'єкт обов'язково реалізовуємо до логічного завершення.

Буріння під фундаменти
Буріння під фундаменти

Буріння під фундаменти у Києві

Буріння фундаменту - невелика, але важлива частина великого проекту, від якості якої залежить цілісність майбутньої будівлі. Компанія «Акваторія» з 2007 року виконує бурильні роботи у Києві та області. Ми пропонуємо послуги за демократичною ціною, тому що розуміємо важливість фундаментальних робіт і впевнені у своїх можливостях:

 1. Досвідчені інженери, геологи, геодезисти та буровики, які розуміються на спецтехніці, особливостях конструктивних матеріалів та застосовують прогресивні технології.
 2. Власний парк габаритних та компактних бурових установок для різних типів несучих конструкцій основи.
 3. Найкоротші терміни виконання за рахунок використання спецтехніки, підібраної відповідно до розмірів обсадних труб.
 4. Виняткова якість підтверджується гарантійними документами.

Буріння паль: Київ та область

Від якості виконуваних буровиками робіт під різні типи несучих конструкцій основи залежить результат інженерного проекту. Буріння землі під палі та області виконується різними способами. Щоб вибрати правильний тип фундаменту та технологію, на етапі підготовки аналізують наявну та оновлену звітність про локацію, в якій містяться результати випробування ґрунтів, підземних вод та інші відомості.

Буріння під буронабивні палі – одна з найвигідніших технологій будівництва основ на заболоченій місцевості, в межах міста чи індустріального парку.

 1. Підвищена здатність, що несе.
 2. Відсутність руйнівних навантажень.
 3. Буріння лунок під палі виконується компактною та маневреною спецтехнікою.
 4. Не вимагає застосування додаткових методів на ґрунтах із включеннями великоуламкових матеріалів, що економить тимчасові та грошові ресурси.
 5. Відносно низька вартість.

Мінусові температури негативно впливають на міцність конструкції та обмежують буріння паль взимку буронабивним способом. Підсилити несучу здатність і морозостійкість дозволяє буріння паль із розширенням. Щоб мінімізувати загрозу цілісності основи, в умовах обводнених ґрунтів або з низькою в'язкістю застосовують буріння паль із обсадною трубою.

Уникнути відхилень від проектних показників, скоротити вплив вібрацій на прилеглі споруди, полегшити занурення у складних ґрунтах дозволяє лідерне буріння свердловин під палі. Витрати на залучення потужної бурової техніки та попередню геодезію компенсується численними перевагами методу.

 1. Буріння під стовпи фундаменту в ґрунтах будь-якого типу.
 2. Збільшення граничної глибини закладки.
 3. Рівне буріння під забивні палі без вертикальних відхилень.
 4. Низькі деструктивні ризики, зумовлені вібраціями, дозволяють облаштовувати пальові конструкції основ за умов забудови надмірної щільності.

Від забивання в непідготовлений ґрунт лідерне буріння свердловин під палі вигідно відрізняється стислими термінами виконання.

 

Тут деякі наші роботи Наше портфоліо
Проектування свердловини - с. Новосілки
с. Новосілки
Проектування свердловини
3500 л/г
40 днів
2019 рік
125 м
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - м.Боярка
м.Боярка
Буріння та облаштування свердловини
2500 л/г
42 м
Полтавський (N)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Чабани
смт.Чабани
Буріння та облаштування свердловини
3000 л/г
115 м
Бучацький (Pg)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Козин
смт.Козин
Буріння та облаштування свердловини
1000 л/г
60 м
Сеноманська (Kcm)
Детальніше
Прорахунок проекту чи кошторису за 30 хвилин!

Опишіть завдання чи надайте технічне завдання нам, і ми зможемо вам надати розрахунок із вартістю, обсягами та термінами виконання робіт

Консультація фахівця
Онлайн калькулятор
Буріння під фундамент: переваги та вартість
Буріння під фундамент: переваги та вартість

Буріння під фундамент: переваги та вартість

Затребуваність пальових фундаментів пояснюється можливістю закладання навіть у складних ґрунтах. Конструкції основи спираються на міцні гірські породи та захищають споруди від деформацій, зсувів та сезонних підтоплень. Буріння пальового фундаменту відрізняється масою переваг:

 • Істотно скорочує витрати на будівництво;
 • Прискорює терміни закладання основи;
 • Підвищує несучі здібності фундаментної конструкції та загальної міцності будівлі;
 • Знижує кількість використовуваної техніки та обсягів бетону.

Буріння паль під будинок починається з приведення майданчика до ладу, облаштування під'їздів для техніки та позначення місць майбутніх свердловин відповідно до проекту.

Буріння ям під фундамент виконується установками, підібраними під діаметр обсадних колон, що варіюється від 150 до 650 мм залежно від передбачуваного навантаження та розмірів будови.

Процес прискорює буріння паль ямобуром за рахунок застосування шнеків заданого діаметра. Після оснащення гідроізоляцією готові свердловинні колодязі заливають бетоном.

При будівництві каркасних будинків застосовують буріння паль із розширенням, щоб заощадити та обійтися без внутрішніх стрічкових основ. Розширення на нижньому закінченні паль сприяє підвищенню здатності конструкції, що несе. Цим способом виконують буріння паль під паркан, терасу або альтанку.

Ми пропонуємо буріння фундаменту, ціна якого виправдана до останньої копійки та сформована з урахуванням:

 • Складності проекту;
 • Відстань об'єкта;
 • свердловини параметрів;
 • Особливостей ґрунту.

Виконуючи бурильні роботи в Києві та області, ми розраховуємо глибину та діаметр свердловинного колодязя, вибираємо спецтехніку та технології з урахуванням геологічних показників локації, навантаження та габаритів конструкції. Ми виготовляємо буріння під палі, діаметр яких варіюється від 100 до 400 мм. Компактна установка УМГБ дозволяє нам виконувати буріння паль у важкодоступних місця

Ознайомтеся з каталогом послуг на нашому сайті. Здешевлюйте будівельні роботи та замовляйте у компанії «Акваторія» бурильні роботи будь-якої складності!"

Буріння свердловин під фундамент
Послуга Ціна, грн.
Буріння свердловин без обсадних труб ⌀ 110-400 мм від 200 грн. за м.п.
*Вартість послуг може зміниться від гідрогеологічних, технічних умов, відстані об'єкта, валютних коливаннях, податкових операцій, оплати праці.
Заказать
Буріння під фундаменти Як проходить работа?
 • Консультація по Вашому запитанню

  Консультація по
  Вашому запитанню

 • Підготовка попередньої комерційної пропозиції

  Підготовка попередньої
  комерційної пропозиції

 • Виїзд фахівця на об'єкт

  Виїзд фахівця
  на об'єкт

 • Підготовка кінцевої комерційної пропозиції

  Підготовка кінцевої
  комерційної пропозиції

 • Выполнение работ на объекте

  Выполнение работ
  на объекте

 • Выдача документов заказчику после завершения

  Выдача документов заказчику
  после завершения

що говорять про нас клієнти Наші відгуки
Назад
Юлия Ломенко Care - Наші відгуки
Sasha Syhinin - Наші відгуки
Надежда Полякова - Наші відгуки
Inessa Yurchenko - Наші відгуки
Вика Гусейн - Наші відгуки
Svetlana Mushenko - Наші відгуки
Оксана Дейкун - Наші відгуки
Вперед
Не первый раз обращаемся в данную компанию, делали скважину нашим родителям на даче , нам геологию на участке, купили для дома, будем еще обращаться и по другим работам , оптимальные цены, адекватные специалисты. Рекомендуем.
Юлия Ломенко Care
Пробурили быстро, очень доволен, попалась толковая бригада, изначально договаривался на 40м но на 31 метре пошли плохие грунты и ребята дальше бурить не стали за что им спасибо, а хотя могли добурить до 40ка и снять больше денег. В общем советую
Sasha Syhinin
Сделали 10 метровые скважины, детальную геологию. Я как инженер отчетом довольна. Ценой тоже. Качеством тоже. Рекомендую. Спасибо будем если что дальше обращаться за поливом и водой.
Надежда Полякова
Очень довольны сотрудничеством с этой фирмой.Все-от директора до рабочего мастера своего дела,вежливые, доброжелательные,сроки соблюдаются, документы в порядке.Дай Бог здоровья тому,кто собрал такую команду и так отлично всё организовал 
Inessa Yurchenko
Ремонтировали скважину в воскресенье , что-то перестала поступать вода , Изначально перезвонила нескольким фирмам , лишь сотрудники Акватории приехали и все устранили за несколько часов, даже помогли отрегулировать насосную станцию.
Вика Гусейн
Огромное спасибо мастерам по бурению Славе и Вадиму! Огромное спасибо мастерам по подключению Андрею и Сереже!!!! Вы просто супер!!! 94 метра! Вы это сделали!!! Воду еще пока сливаем но надеемся все будет супер!!! Рекомендую! 
Svetlana Mushenko
В компании заказывала чистку скважины. Услуга оказалась не дорогой , и полезной .. Мастера Роман и Александр приехали вовремя и за 4 часа очистили скважину. Ребята качественно и аккуратно выполнили свою работу. Спасибо! 
Оксана Дейкун
необхідно замовити послугу? Заповніть форму і ми
направимо Вам розрахунок
протягом години

Або Подзвоніть нам +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10

Де ми працюємо