Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Проектування та будівництво водозабірного вузла

Дізнайтесь за 30 хвилин вартість необхідної послуги:

Дізнатись вартість
Репутація

Репутація Успішно виконуємо весь спектр інженерно-геологічних послуг з 2007 року, щороку понад 500 завдань з усіх послуг. Гарантія на послуги від 12 до 96 місяців.

Надійність

Надійність Ми завжди підбираємо оптимальне для замовника рішення, ніколи штучно не здешевлюємо вартість наших послуг та матеріалів на шкоду якості та довговічності

Чесність

Чесність Ми дотримуємося принципів чесного ведення бізнесу та проявляємо поваги до кожної людини. Нам довіряють тисячі замовників та партнерів.

Професіоналізм

Професіоналізм Професіоналами не народжуються – вони зростають. Ми виконуємо навіть дуже складні проекти і кожен об'єкт обов'язково реалізовуємо до логічного завершення.

Проектування та будівництво водозабірного вузла
Проектування та будівництво водозабірного вузла

Проектування та будівництво водозабірного вузла

Компанія «Акваторія» з 2007 року виконує буріння, облаштовує та обслуговує водяні свердловини у Києві та області. Ми розробляємо проекти водопідйомних споруд для промислових та сільськогосподарських підприємств. Замовити у нас будівництво водозабірного вузла «під ключ» означає:

 1. Проектування з урахуванням усіх водоспоживачів на основі архівних та оновлених даних геології.
 2. Підготовка майданчика, апаратури та виконання бурових робіт.
 3. Аргументоване скорочення санітарних зон, що охороняються.
 4. Експлуатаційне введення водозабірного комплексу з видачею гарантійних та дозвільних документів.

Бездоганна якість виконання забезпечується командою підготовлених фахівців, перевіреними технологіями, власним парком спецтехніки та високоточних засобів вимірювання.

Водозабірний вузол є сукупністю, яка поєднує між собою кілька свердловин і пристрої для забору, очищення та подачі води з джерела на об'єкт. Залежно від локальних джерел води, вибору систем та функціоналу водозабір може бути над або під землею і поділятися на два різновиди:

 • Перший підйом обмежений установкою обладнання для подачі води;
 • Другий підйом, розширеного за рахунок систем дренажу, насосів та фільтрації, ємностей для протипожежних потреб та очищеної води, вимірювальних приладів та програмованих пристроїв керування
Тут деякі наші роботи Наше портфоліо
Проектування свердловини - с. Новосілки
с. Новосілки
Проектування свердловини
3500 л/г
40 днів
2019 рік
125 м
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - м.Боярка
м.Боярка
Буріння та облаштування свердловини
2500 л/г
42 м
Полтавський (N)
Детальніше
Прорахунок проекту чи кошторису за 30 хвилин!

Опишіть завдання чи надайте технічне завдання нам, і ми зможемо вам надати розрахунок із вартістю, обсягами та термінами виконання робіт

Консультація фахівця
Онлайн калькулятор
Будівництво водозабірного вузла
Будівництво водозабірного вузла

Будівництво водозабірного вузла

Проектування станцій другого підйому ускладнюється встановленням різних систем та споруд, що потребує проведення спеціальних розрахунків. Крім вивчення базових документів, на стадії підготовки визначаються з вибором обладнання та майданчика з доступом для спецтехніки, оформлюють та узгоджують дозвільну документацію. Основні розділи готового проекту містять:

 • Генплан;
 • Схему ділянки;
 • Архітектурно-планувальні рішення;
 • Інформацію щодо облаштування;
 • Проекти будівельних та демонтажних робіт;
 • Протипожежні та охоронні заходи, спрямовані на захист екосередовища.
 • Фінансову аргументацію, оформлену як кошторису.

Для захисту від агресивних зовнішніх забруднень проектування ВЗП передбачає створення трьох поясних зон санітарної охорони. Перший пояс суворого режиму є огородження джерела, як кола з радіусом від 15 м, другий – грає роль бар'єру від бактеріальних забруднень, третій – від хімічних впливів.

Фінальна стадія будівництва – монтаж водозабірного вузла із встановленням попередньо підібраного обладнання відповідно до нормативів та конфігурації, передбаченої проектом. Експлуатаційне введення об'єкта супроводжується видачею ліцензії, погодженої з держструктурами.

Бюджет проектувальних та будівельних робіт формується окремо для кожного випадку. Фактори ціноутворення залежать від кількості та глибини шурфів, різновидів водопідйомного та фільтрового обладнання, складності та обсягів робіт.

Накопичений досвід, знання нормативів та прогресивних методів дозволяють нашим фахівцям створювати та реалізовувати за розумними цінами функціональні 3Д моделі індустріальних парків, агропромислових та житлових комплексів, фермерських господарств. Замовляйте у нас частково або комплексно будівництво та проектування водозабірного вузла в Києві та області з видачею гарантії та ліцензії на надрокористування!

Проектування та будівництво водозабірного вузла Як проходить работа?
 • Консультація по Вашому запитанню

  Консультація по
  Вашому запитанню

 • Підготовка попередньої комерційної пропозиції

  Підготовка попередньої
  комерційної пропозиції

 • Виїзд фахівця на об'єкт

  Виїзд фахівця
  на об'єкт

 • Підготовка кінцевої комерційної пропозиції

  Підготовка кінцевої
  комерційної пропозиції

 • Выполнение работ на объекте

  Выполнение работ
  на объекте

 • Выдача документов заказчику после завершения

  Выдача документов заказчику
  после завершения

що говорять про нас клієнти Наші відгуки
Назад
Юлия Ломенко Care - Наші відгуки
Sasha Syhinin - Наші відгуки
Надежда Полякова - Наші відгуки
Inessa Yurchenko - Наші відгуки
Вика Гусейн - Наші відгуки
Svetlana Mushenko - Наші відгуки
Оксана Дейкун - Наші відгуки
Вперед
Не первый раз обращаемся в данную компанию, делали скважину нашим родителям на даче , нам геологию на участке, купили для дома, будем еще обращаться и по другим работам , оптимальные цены, адекватные специалисты. Рекомендуем.
Юлия Ломенко Care
Пробурили быстро, очень доволен, попалась толковая бригада, изначально договаривался на 40м но на 31 метре пошли плохие грунты и ребята дальше бурить не стали за что им спасибо, а хотя могли добурить до 40ка и снять больше денег. В общем советую
Sasha Syhinin
Сделали 10 метровые скважины, детальную геологию. Я как инженер отчетом довольна. Ценой тоже. Качеством тоже. Рекомендую. Спасибо будем если что дальше обращаться за поливом и водой.
Надежда Полякова
Очень довольны сотрудничеством с этой фирмой.Все-от директора до рабочего мастера своего дела,вежливые, доброжелательные,сроки соблюдаются, документы в порядке.Дай Бог здоровья тому,кто собрал такую команду и так отлично всё организовал 
Inessa Yurchenko
Ремонтировали скважину в воскресенье , что-то перестала поступать вода , Изначально перезвонила нескольким фирмам , лишь сотрудники Акватории приехали и все устранили за несколько часов, даже помогли отрегулировать насосную станцию.
Вика Гусейн
Огромное спасибо мастерам по бурению Славе и Вадиму! Огромное спасибо мастерам по подключению Андрею и Сереже!!!! Вы просто супер!!! 94 метра! Вы это сделали!!! Воду еще пока сливаем но надеемся все будет супер!!! Рекомендую! 
Svetlana Mushenko
В компании заказывала чистку скважины. Услуга оказалась не дорогой , и полезной .. Мастера Роман и Александр приехали вовремя и за 4 часа очистили скважину. Ребята качественно и аккуратно выполнили свою работу. Спасибо! 
Оксана Дейкун
необхідно замовити послугу? Заповніть форму і ми
направимо Вам розрахунок
протягом години

Або Подзвоніть нам +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10

Де ми працюємо