Зворотній дзвінок
Онлайн калькулятор

Відео діагностика свердловин на воду

Дізнайтесь за 30 хвилин вартість необхідної послуги:

Дізнатись вартість
Репутація

Репутація Успішно виконуємо весь спектр інженерно-геологічних послуг з 2007 року, щороку понад 500 завдань з усіх послуг. Гарантія на послуги від 12 до 96 місяців.

Надійність

Надійність Ми завжди підбираємо оптимальне для замовника рішення, ніколи штучно не здешевлюємо вартість наших послуг та матеріалів на шкоду якості та довговічності

Чесність

Чесність Ми дотримуємося принципів чесного ведення бізнесу та проявляємо поваги до кожної людини. Нам довіряють тисячі замовників та партнерів.

Професіоналізм

Професіоналізм Професіоналами не народжуються – вони зростають. Ми виконуємо навіть дуже складні проекти і кожен об'єкт обов'язково реалізовуємо до логічного завершення.

Відео діагностика свердловин на воду
Відео діагностика свердловин на воду

Відео діагностика свердловин на воду

Свердловина з часом набуває певних дефектів: протікання кесона, обвал грунту стовбура, погіршення якості води через проникнення речовин з інших водних горизонтів та верхнього ґрунту. Неправильне облаштування свердловини, активна експлуатація обладнання, замулювання або виход з ладу насоса вимагають проведення діагностики та ремонту. Візуальне виявлення проблеми ускладнюється значною глибиною, яка унеможливлює фізичний доступ людини на дно колодязя.

Професійна відео діагностика свердловини на воду

Відео інспекція свердловини у Києві та області від компанії «Акваторія» – оптимальне рішення для аналізу стану шахти та експлуатаційних проблем. Використання прогресивного відеообладнання дозволяє:

 • Точно оцінити навіть незначні ушкодження стовбура свердловини;
 • З'ясувати причину скорочення дебіту чи порушення подачі води;
 • Провести профілактичне обстеження.

Комплексна телеінспекція промислових свердловин будь-якої глибини проводиться за допомогою спеціальної апаратури, перевірених методів та технологій. Тому навіть за рішення самостійного ремонту діагностику свердловини варто довірити професіоналам нашої компанії. Своєчасна оцінка всіх критеріїв працездатності гарантує безперебійну та безпечну експлуатацію свердловин на воду. Устаткування для відеодіагностики дозволяє встановити:

 1. Точну глибину та параметри шахти свердловини.
 2. Рівні води – статичний та динамічний.
 3. Стан внутрішніх стін свердловин.
 4. Справність робочих елементів устаткування.
 5. Цілісність обсадної колони.
 6. Присутність сторонніх предметів та тіл у свердловині.
 7. Рівень обводненості ґрунтів.
 8. Провести аналіз води за хімічними та бактеріологічними показниками.

Засор свердловини може бути спровокований обвалом ствольних грунтів, зміною складу води або експлуатаційними помилками. Повноцінне спеціалізоване обстеження допоможе визначити необхідність та можливість подальшого ремонту. Діагностика підземного обладнання свердловини за допомогою відеокамери проводиться оперативно та виключає нераціональні витрати.

Тут деякі наші роботи Наше портфоліо
Проектування свердловини - с. Новосілки
с. Новосілки
Проектування свердловини
3500 л/г
40 днів
2019 рік
125 м
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - м.Боярка
м.Боярка
Буріння та облаштування свердловини
2500 л/г
42 м
Полтавський (N)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Чабани
смт.Чабани
Буріння та облаштування свердловини
3000 л/г
115 м
Бучацький (Pg)
Детальніше
Буріння та облаштування свердловини - смт.Козин
смт.Козин
Буріння та облаштування свердловини
1000 л/г
60 м
Сеноманська (Kcm)
Детальніше
Прорахунок проекту чи кошторису за 30 хвилин!

Опишіть завдання чи надайте технічне завдання нам, і ми зможемо вам надати розрахунок із вартістю, обсягами та термінами виконання робіт

Консультація фахівця
Онлайн калькулятор
Діагностика свердловини на воду: ціна та виконання
Діагностика свердловини на воду: ціна та виконання

Діагностика свердловини на воду: ціна та виконання

Телеінспекція свердловин, обладнання для проведення якої коштує недешево, виконується за справедливою та виправданою ціною. Крім апаратури, вартість враховує трудомісткість та глибину проведення обстеження.

Відеодіагностика актуальна для промислових свердловин широкого діаметра та високого дебіту. Більшість із них мають критичний термін експлуатації через вік та роботу ресурсів на межі. Виробництво ризикує будь-якої миті залишитися без води. Тому рекомендується проводити професійне обстеження, особливо перед капітальним ремонтом.

 1. Каротаж (спуск-підйом геофізичного зонда) проводиться з метою вимірювання густини порід стін шахти, оцінки температури та інших параметрів. Інформація передається на пристрій фахівця.
 2. Телеінспекція та відеодіагностика труб здійснюються за допомогою використання занурювальних відеокамер, що передають картинку на монітор.
 3. Результатом відеообстеження свердловини є висновок про поточний стан обсадної колони, зони її фільтрації, можливість подальшої експлуатації джерела.
 4. Завершується відеодіагностика промислових свердловин оформленням та передачею клієнту підсумкової звітності із зазначенням усіх параметрів оцінки та рекомендаціями.

Проведення діагностики артезіанської свердловини краще виконувати регулярно, навіть за відсутності проблем. Щорічний огляд та аналіз показників зонда дає впевненість у справності джерела та відсутності ризиків несподіваної поломки. Замовляйте відеоінспекцію в компанії «Акваторія» – це вигідно та надійно!

Відео обстеження(свердловини)
 • Точная глубина та параметри скважини.
 • Рівні води – статичний та динамічний.
 • Стан внутрішніх стінок свердловини.
 • Справність рабочих елементів обладнання.
 • Цілісність обсадной колони.
 • Присутність сторонніх предметів в свердловині.
 • Рівень обводненності грунтів.
від 4 500 грн *
Замовити
*Вартість послуг може змінитися від гідрогеологічних, технічних умов, відстані об'єкта, валютних коливаннях, податкових операцій, оплати праці.
Звамовити
Відео діагностика свердловин Як проходить работа?
 • Консультація по Вашому запитанню

  Консультація по
  Вашому запитанню

 • Підготовка попередньої комерційної пропозиції

  Підготовка попередньої
  комерційної пропозиції

 • Виїзд фахівця на об'єкт

  Виїзд фахівця
  на об'єкт

 • Підготовка кінцевої комерційної пропозиції

  Підготовка кінцевої
  комерційної пропозиції

 • Выполнение работ на объекте

  Выполнение работ
  на объекте

 • Выдача документов заказчику после завершения

  Выдача документов заказчику
  после завершения

що говорять про нас клієнти Наші відгуки
Назад
Юлия Ломенко Care - Наші відгуки
Sasha Syhinin - Наші відгуки
Надежда Полякова - Наші відгуки
Inessa Yurchenko - Наші відгуки
Вика Гусейн - Наші відгуки
Svetlana Mushenko - Наші відгуки
Оксана Дейкун - Наші відгуки
Вперед
Не первый раз обращаемся в данную компанию, делали скважину нашим родителям на даче , нам геологию на участке, купили для дома, будем еще обращаться и по другим работам , оптимальные цены, адекватные специалисты. Рекомендуем.
Юлия Ломенко Care
Пробурили быстро, очень доволен, попалась толковая бригада, изначально договаривался на 40м но на 31 метре пошли плохие грунты и ребята дальше бурить не стали за что им спасибо, а хотя могли добурить до 40ка и снять больше денег. В общем советую
Sasha Syhinin
Сделали 10 метровые скважины, детальную геологию. Я как инженер отчетом довольна. Ценой тоже. Качеством тоже. Рекомендую. Спасибо будем если что дальше обращаться за поливом и водой.
Надежда Полякова
Очень довольны сотрудничеством с этой фирмой.Все-от директора до рабочего мастера своего дела,вежливые, доброжелательные,сроки соблюдаются, документы в порядке.Дай Бог здоровья тому,кто собрал такую команду и так отлично всё организовал 
Inessa Yurchenko
Ремонтировали скважину в воскресенье , что-то перестала поступать вода , Изначально перезвонила нескольким фирмам , лишь сотрудники Акватории приехали и все устранили за несколько часов, даже помогли отрегулировать насосную станцию.
Вика Гусейн
Огромное спасибо мастерам по бурению Славе и Вадиму! Огромное спасибо мастерам по подключению Андрею и Сереже!!!! Вы просто супер!!! 94 метра! Вы это сделали!!! Воду еще пока сливаем но надеемся все будет супер!!! Рекомендую! 
Svetlana Mushenko
В компании заказывала чистку скважины. Услуга оказалась не дорогой , и полезной .. Мастера Роман и Александр приехали вовремя и за 4 часа очистили скважину. Ребята качественно и аккуратно выполнили свою работу. Спасибо! 
Оксана Дейкун
необхідно замовити послугу? Заповніть форму і ми
направимо Вам розрахунок
протягом години

Або Подзвоніть нам +38 044 209-01-01 +38 097 700-10-10

Де ми працюємо